Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Abbas Bayilik Şartları

Çiğköfteci Abbas Bayilik
Çiğköfteci Abbas Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ ABBAS

   Türkiye geneline bayilik veren Çiğköfteci Abbas 2006 yılında kuruldu. Kurulduğu ilk günden itibaren türüz ve disiplinli çalışmalara dikkat etti Güler yüzlü ve çalışkan personeli ile gün geçtikçe büyüdü. İstanbul’da kurulan firma, tüm Türkiye geneline yayılarak büyümeyi ve daha fazla kitleye ulaşmayı planlamaktadır. Ürünlerinde organik malzemeler kullanmaktadır.

Önce insan sağlığı diyerek, tüm üretimleri ve ürünleri kontrolden geçirilir. Geleneksel lezzetlerimizin sunulduğu çiğköftede kullanılan salça, buldur, isot gibi malzemeler en iyi firmalardan alınır. Türkiye’de helal gıda belgesini ilk alan kuruluşlardan olması, kaliteye önem verdiğinin göstergesidir. Müşteri memnuniyeti hep ön plandadır. Çalışan personellerine ara dönemlerde eğitim verirler. Çiğköfteleri en uygun fiyata satmaya özen gösterirler.

ÇİĞKÖFTECİ ABBAS BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Türkiye genelinde girişimcilerin önünü açan Çiğköfteci Abbas, yatırımcılara bayilik alma fırsatı sunar. Sattığı bayilik ile daha fazla kitleye ulaşmayı ve Pazar alanı edinmeyi amaçlar. Yatırımcılar yılların tecrübesini ve markasını alıp, kazanç portföyünü artırır. Firmanın bayiliğini aldığınız günden itibaren size ve personelinize gerekli pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verilir. Firma, eğitimlerine şube açıldıktan sonra da devam eder. Ara dönemlerde eğitim ve denetimler devam eder. Çiğköfteci Abbas’ın bayiliğini almak için firmaya bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Bayilik şartı olarak da iş yerini temiz ve titiz çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Bayilik başvurunuz kabul edildikten sonra, bayiliğe başlarsınız. Bayilik 3 türlü olur. İlkinde, kendi dükkânınızı kendiniz açıp, sadece çiğköfte alabilirsiniz. İster kendi isminizle ister firmanın ismiyle devam edersiniz. İsim hakkı için herhangi bir bedel ödemezsiniz. Açılışa özel 50 kg çiğköfte gönderilir. İkincisinde ise mevcut işletmeniz varsa çiğ köfte talebinde bulunursunuz.

Herhangi bir bedeli ve isim hakkı yoktur. Üçüncüsünde ise Çiğköfteci Abbas’ın kurulum paketini alarak, dükkân için gerekli olan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Bu pakette size 200 kg bedava çiğ köfte gönderilir. Bu çiğköfteyi satarak, kurulum için ödediğiniz meblağı kazanabilirsiniz.

Kurulum paketinde şunlar vardır: Soğutmalı dolap, hazırlama tezgahı, 3 masa, 6 sandalye, ön tabela, yan tabela, cam yapıştırmalar, iç görseller, kartvizit, broşür ve 200 kg çiğ köfte vardır. Kurulum paketinin franchising bedeli 5000 TL’dir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size bedava çiğköfte gönderilir. Bu çiğ köfte satışından elde ettiğiniz kazanç, ödediğiniz kurulum paketine denk gelir.

En kısa zamanda yatırımınızdan kazanç elde edersiniz. Firma, deneyimli personeli ile hep yanınızda olacaktır.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Günümüzde çiğköfte sektöründeki üretici firmaların çoğu çiğköftenin lezzetini artırabilmek için bitkisel karışımın dışında farklı anlayışlara yönelmişlerdir. Durumun ticari kısmını örnek almışlardır.

 

Amaçları sadece çiğköftenin lezzetini artırmak olmuştur.Bu yüzden KALİTE VE FAYDALAR 2.planda olmuştur.Çiğköftenin faydalı olabilecek bitkisel organik yönlerine girmemişlerdir. Enerji veren çiğköftenin uzun süre yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde çiğköfte sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırdık.Birbirinden değerli 14 Ayrı bitkinin karışımından oluşan şifa kaynağı enerji çiğköfteyi Muhakkak tadınız.

 

Şifalı çiğköftenin lezzetine beraber besin ve enerji değeri yüksek tamamen bitkisel olan karışımlar ilave ettik. Şifalı Çiğköfteyi ürettik.. Siz de deneyin, lezzetiyle beraber neticeyi kendiniz görün

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • Merhaba, sitenizdeki yazıları takip ediyorum çiğ köfte bayiliği almayı planlıyorum sultanbeyli tarafında yeniyeni çoğalmaya başladı buralarda çiğ köfteciler size bir sorum olucak.

    Şuanda çiğköfteci abbasın bayilik fiyatları bana uygun şartlarda uygun ama insanlar marka algısından dolayı rakiplere giderler mi ?

    Benim avantajım liseye yakın cadde üzerinde tanıdığımın dükkanı var orayı kiralıcam, fikrinizi belirtirseniz sevinirim..