Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfte Mutfağı Bayilik Şartları

ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG
ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI

  Kendine has çiğköfte karışımını üreten çiğköfte mutfağı, 10 yıldır hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve çalışkan personeli ile önceliği müşteri memnuniyeti olan firma, ürünlerin doğal ve organik ürünler kullanır. Ar- ge çalışmaları ile kendini sürekli yenileyen firmanın önceliği insan sağlığıdır. Birbirinden leziz ürünleri, Türk damak tadına uygun şekilde üretilir.

Geleneksel lezzetimizin yansıtıldığı çiğköftelerde piyasadaki en iyi bulgur, salça ve baharatlar kullanılır. Bayilik veren firma yurtiçinde ve yurtdışında çalışmalarına devam etmektedir. Dünya standartlarında ürettikleri çiğköfteleri tüm dünyaya tanıtmak isterler. Müşteri talebi doğrultusunda ürün ve servi ağında değişiklikler yaparlar. Temiz ve hijyenik ortamlarda üretilen çiğköftelerin sürekliliğini sağlamak ve mükemmeli yapmak için çalışırlar.

ÇİĞKÖFTE MUTFAĞI BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

  Yatırımcılara bayili fırsatı sunan firma, genç girişimcilerin kendi işinin patronu olmasını isterler. Bunun için ellerinden geldiği kadarı ile yatırımcılara yurtiçinde ve yurtdışında destek olurlar. Firma böylece ürünlerini tüm dünyaya tanıtma fırsatı yakalar. Pazar ağının genişletir. Yatırımcı ise, firmanın isminden, tecrübesinden ve var olan müşteri potansiyelinden yararlanır.

Çiğköfte mutfağı size bayilik başvurunuz kabul edildiği andan itibaren eğitim desteği ve ihtiyacınız olduğu anlarda yardım sağlar. Bunun dışında ara dönemlerde eğitim ve denetimler devam eder. Firma ile bayilik anlaşması yapabilmeniz için öncelikle firmaya başvuruda bulunmanız gerekir. Başvuru şartları şunlardır:

– Açılacak iş yeri yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu bölgede olmalıdır.

-İş yerinin açılacağı bölgede başka çiğköfte mutfağı varsa araç ve yaya trafiği yoğun olan bölgede 500 metre, normal yoğunlukta olan bölgede 1 km mesafe olmalıdır.

-İş yerinin en az 15 m2 olması ve içinde su tesisatı bulunması şarttır.

-İş yerinin dizaynının ve konseptinin, firmanın belirlediği standartlarda yapılması zorunludur.

-Sözleşmenin her iki tarafça imzalanması gerekir.

Anlaşma her iki tarafında haklarını korumaya yöneliktir. , ulaşım istasyonlarında ve kampüslerde iş yeri açılabilir. Bayiliğin dekorasyonu firma tarafından yapılabileceği gibi yatırımcı isterse kuralları aşmadan kendi de yapabilir. Çiğköfte Mutfağı’nın kurulum ve hazırlanma süreci bayilik anlaşmasının imzalanmasından sonra en geç 30 gün içinde tamamlanır. Firma, bayiliğin her türlü ihtiyacını tamamladıktan sonra, yatırımcıya anahtarı teslim eder.

Franchising bedelini başvuru sırasında görüştüğünüz alanında uzman kişiler söyleyecektir. Bayiliğin açılışına özel çiğköfte ikramları yapılır. Çiğköfte Mutfağı yılların verdiği tecrübesini sizinle her alanda paylaşmaya hazırdır. Tek amaçları ürünlerinin daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap