Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfte Diyarı Bayilik Şartları

Çiğköfte Diyarı Bayilik Şartları
Çiğköfte Diyarı Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTE DİYARI

Türkiye’nin en hızlı büyüyen çiğköfte firması olan çiğköfte diyarı bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 2011 yılında kurulan firma, Diyarbakır’ın geleneksel lezzetleri olan çiğköfte ve mercimek çorbasını tanıtım için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Dünya standartlarında yaptıkları ürünleri, tüm dünyaya ve Türkiye’ye tanıtmak istiyorlar.

Firma, marka tescili belgesi ve eğitim sertifikası ile üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Ürettiği tüm yiyecekler, gıda mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Öncelikle insan sağlığı diyen firma, bu konuda elinden gelen çalışmaları sürdürür. Temiz ve hijyenik şartlarda üretim ve sunum yapar. Firma, üretimde kullandığı tüm malzemelerini en iyi yerlerden almaktadır.

Güven veren sunum ve üretimi ile çiğköftenin günün her saatinde tüketilebilir olduğunu göstermek isterler.

ÇİĞKÖFTE DİYERI BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açan çiğköfte diyarı, onlara kendi işlerini patronu olma fırsatı sunmaktadır. Yılların verdiği tecrübe, lezzet ve markayı yatırımcılarla paylaşarak daha fazla kitleye ulaşmayı planlar. Bayiliklerden ücret talep etmez.

Firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanız gerekir.

Bayilik başvurusu yapmadan önce franchising bedelini size söylerler. Daha sonra sözleşme yapılır. Sözleşme her iki tarafın haklarını korur. Sözleşmeden sonra firma 10 içinde size iş yerini teslim eder. Açacağınız iş yerinin bulunduğunuz yerdeki en işlek yer olması gerekir. Firma kendi konseptine uygun olarak hazırlar. Sözleşmeden itibaren 7\24 ihtiyacınız olan her an yanınızdadır.

Bayilik için mini, midi ve maxi kurulum paketleri vardır. Mini paket, 4500 TL’dir ve içinde şunlar bulunur; soğutmalı çiğköfte tazgahı, camlı tezgah, 2 masa, 8 sandalye, ışıklı tabela, cam görselleri,2 adet çiğköfte leğeni, fiyat listesi, 500 adet dürüm kağıdı, 2 paket dürüm poşeti, 2 paket eldiven, 150 adet büyük boy köpük tabak, 250 adet orta boy köpük tabak, 1 kg poşet, 1000 adet kartvizit, 100 adet sos kabı, 2 adet nar ekşisi, 1 adet önlük, 250 adet lavaş, 2 kilo acı sos, 150 kilo çiğköfte vardır. Midi paket 8000 TL’dir. İçinde;  soğutmalı çiğköfte tezgahı, camlı tezgah, arka tezgah, 1 adet tabure masası, 5 adet tabure, 2 masa, 8 sandalye, ışıklı tabela, cam görselleri, streç aparatı, streç, doğrama tahtası, doğrama bıçağı, sebze soyacağı, dijital tartı, çiğköfte leğeni, fiyat listesi, 1000 adet dürüm kağıdı, 5 paket dürüm poşeti, 5 paket eldiven, nar ekşisi, kartvizit, önlük, plastik tabaklar, 400 adet lavaş,5 kilo acı sos, 200 kilo çiğköfte bulunur. Maxi paket 12000 TL’dir.

İçinde; soğutmalı çiğköfte tezgahı, camlı tezgah, arka tezgah, ışıklı tabela, cam görselleri,  çorbalık, düdüklü tencere, çorba kavurma tenceresi, çatal, kaşık, kayık tabak, çorba kepçesi, çorba karıştırma kaşığı, peçetelik, tuzluk, tabure masası, 5 adet tabure, 2 adet masa, 8 adet sandalye, doğrama tahtası, bıçağı, sebze soyacağı, fiyat listesi, 2000 adet dürüm kağıdı, dürüm poşeti, eldiven, poşet, köpük tabaklar, 3000 adet kartvizit, nar ekşisi, 300 adet sos kabı, önlük, 500 adet lavaş, 7 kilo acı sos, 250 kilo çiğköfte bulunur.

BAYİLİK ŞARTLARI

  • Uzman personelimiz tarafından iş yeriniz değerlendirilecektir
  • Değerlendirilme aşamasından sonra satış yapmaya uygundur onayı alınacak
  • Sözleşme yapılıp ödeme yapıldıktan sonra 10 gün içinde malzemeler teslim edilecek
  • İş yeri kurulum yapılıp personele teknik ve satış eğitimi verilecektir
  • İş düzeniniz sağlandıktan sonra vereceğiniz siparişleriniz gününde teslim edilecektir.
  • Size önereceğimiz çalışma sistemiyle çalışarak her geçen gün gelirinizi arttıracaksınız.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap