Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

CHOCO FRUIT Kiosk Bayilik

CHOCO FRUIT Kiosk Bayilik
CHOCO FRUIT Kiosk Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

CHOCO FRUIT KİOSK BAYİLİĞİ ALIN KAZANIN

Choco Fruit firması Ankara merkezli olup 1990 yılında çikolata toptancısı olarak işe başlamıştır. Çikolata şelalesi ile birlikte çalışmak isteyen girişimcilere bayilik vererek hayallerini gerçeğe döküyor. Choco Fruit kiosk bayilik Şartları oldukça uygun olmakla birlikte sizin hiçbir şey ile uğraşmanıza gerek yok. Kurulum ve kullanılan bütün malzemeler sermaye bedelinin içinde birlikte olmakta. İnsan sağlığına oldukça önem veren Choco Fruit teknolojinin bütün faydalarından yararlanarak malzemelerini imal etmekte ve kesinlikle bakteri barındırmayan işçilik kullanmakta.

2008 yılından bu yana çikolata şelalesi hizmeti veren Choco Fruit kiosk bayilik Şartları çok cazip fırsatları da beraberinde getirmekte. Franchise şubelerine oldukça önem veren Choco Fruit firmasının Türkiye üzerinde 27 adet Franchise şubesi bulunmakta. Bununla birlikte 2 ana şube ve 4 alt şubesi bulunmakta. Toplam 75 çalışan bulunduran Choco Fruit yüzde 60’lık çok yüksek bir kar marjı fırsatını da sizlere sunuyor.

Choco Fruit kiosk bayilik Koşulları kapsamında isterseniz toplam konsept siparişi verebilirsiniz isterseniz de sadece çikolata şelalesi sahibi olabilirsiniz. Her şey dahil konsept kapsamında yerini sizin seçtiğiniz alanı göstermeniz yeterli. Ardından kurulum ekibi ile birlikte bütün konseptin kurulumunu yapıp size hazır iş yerinizi devrediyoruz.

Choco Fruit firmasından size uygun her türlü konsepti seçebilirsiniz. Choco Fruit, Çilek Fondü, Kornet Choco, Osmanlı Çikolata, Dondurma vb. konseptleri seçebilirsiniz.

Choco Fruit kiosk bayilik Koşulları özet olarak aşağıdaki gibidir.

İsim hakkı bedeli için 10Bin TL bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Minimum şube açılış bedeli 5Bin TL olmakla birlikte ortalama metrekare başına düşen kurulum ücreti 5Bin TL olarak belirlenmiştir.

Ayrıca toplam ihtiyacınız olan işletme sermayeniz 40Bin TL olmakla birlikte bulundurmanız gereken minimum nakit miktarı 30Bin TL olmaktadır.

Firma bünyesinde herhangi bir reklam ücreti ödemezsiniz. İş yerinizin aylık ortalama kar payı yüzde 60 olmakla birlikte yaptığınız yatırımın geri dönüşünü iş yeri bölgenize göre 1 ile 6 ay arasında alabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap