Fast Food Bayilik

Chipsfunny Bayilik

Chips funny Bayilik
Chips funny Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Chips Funny

Fast food çılgınlığının yaşandığı ülkeler listesinde yer alan Türkiye, her geçen gün daha fazla fast food tüketmektedir. Cipsler, hamburgerler, pizzalar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almakta ve insanların iştahını kabartmaktadır. Chipsfunnny’ de insanların fast fooda olan merakını gözlemlemiş ve bu sektörde iş yapmaya karar vermiştir.

Ülkemizde henüz yeni yeni adını duyduğumuz “çubukta cips”, ileriki zamanların popüler yiyecekleri arasında sayılmaktadır. Cips funny, ülkemiz insanlarına iş kapısı açmakta ve az bir bütçeyle bol kazanç sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.  Çubuk üzerinde organik patateslerin içerisine geçirilen bambu çubuğuyla, makineni içerisinde kızarması ve belirli işlemlerden geçtikten sonra satışa hazır hale getirilir. Önümüzdeki günlerde, sıra dışı bir iş sahası ve çalışma prensibiyle, küçücük yatırımlarla büyük paralar kazandıracaktır. Chipsfunny Bayilik Şartları, iş sahibi olmak isteyen kişilerin düşük maliyetlerle büyük kazanç sağlamaları için bilgilendirmeler yapmaktadır.

Chipsfunny Bayilik Şartları

Dünya genelinde birçok hayran kitlesine sahip olan Chips funny, işletmecilerine büyük kar garantisi sunmaktadır. Sıcak ve şirin mekânlar da iş yapmak her insanın hayalidir. Birçok girişimci de Chips funny’ le yola çıkma isteğiyle Chipsfunny Bayilik Şartları’nın esnek çalışma ortamı ve çalıma saatlerini benimsemiş, gelecekte daha çok başarı elde edecek olan bu ismin franchisingini almak istemiştir, tamamen bu hayal çerçevesinde hareket etmekte ve bayiliğinde yardımıyla çok güzel bir çalışma ortamına kavuşmaktadır.

Chips Funny Bayilik de insanların bu hayallerinin üzerine bir tuğlada kendisi koyar ve tasarlamış olduğu plan ve program çerçevesi sonucunda franchising vermektedir.

Birçok girişimciye verdiği franchising hakkına göre, chips funny işlek bir adrese kurulacak, tüm iç- dış dekorasyonu Chips funny bayilik’in belirlemiş olduğu uzman çalışanlar yapacaktır. Chips Funny, güçlü ve yıkılmaz duruşuyla fast food bayilik piyasasında geniş bir çevre yapmış ve sattığı ürünlerle tanınmaya başlanmıştır.

Chips Funny’in hizmet edeceği ve müşterileriyle buluşacak olan mekan içerisinde yapılacak olan değişiklikler, mekana büyük bir zenginlik ve gösteriş katmasının yanısıra sakin ve rahat bir ambiyans kazandırarak, insanları memnun eder. Kısa zaman içerisinde adından sıkça söz ettiren Chips funny bayilik, satacağı fast food ürününü ne çok pahalıya ne de çok ucuza piyasaya sürer, tamamen öngörülen fiyat listesine bağlı kalınarak bir “para birimi” belirlenir, o çerçevede Chips Funny’ den alışveriş yapılır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma TVT GRUP
Kuruluş 201o
Toplam Çalışan Sayısı 5
Toplam Şube Sayısı 450
Hedeflenen şube sayısı 5000

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 5.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 3.000 TL
İsim Hakkı Bedeli 20.000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  1-2 AY
Ortalama Kar Marjı %70
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap