Emlak Bayiliği Veren Firmalar

CENTURY 21 Bayilik Şartları

Century 21 bayilik
Century 21 bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

CENTURY 21 BAYİLİK

Century 21 dünya 75 ülke üzerinde 8.000 ofise ve 120.000 Gayrimenkul Danışmanına sahip Dünya’nın en yaygın ve köklü gayrimenkul franchise firmasıdır. 1971 yılında kurulan Century 21 firması 2002 yılında Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Eğitim, pazarlama, yönetim ve iş idaresi gibi konuları destekleyici çalışmaları ile CENTURY 21 Bayilik Şartları konusunda oldukça uygun hizmetler sunuyor. Bununla birlikte her geçen gün Avrupa, Asya, Amerika ve Orta Doğu’da uluslararası gerçekleştirdiği projeler ile varlığını ve sürekliliğini arttırmaktadır.

Century 21 çalıştığı girişimcilere uygun çalışma ortamı sağlar, bu sayede kendinize özgü stratejilerinizi rahatça uygulayabilirsiniz. Ayrıca CENTURY 21 Bayilik Şartları kapsamında sözleşme yapılması takdirinde Century 21 bölge görevlileri sizi periyotlara bağlı zaman aralıklarında ziyaret etmektedir. Sıkıntı ve problemlerinizin çözümlerinize yardımcı olur. Ofis işletme sistemleri ve benzeri eğitimleri yıl içerisinde periyotlarla ücretsiz olarak alabilirsiniz.

CENTURY 21 Bayilik Koşulları size sürpriz ödemeler çıkartmaz. Ne zaman ne kadar ödemeniz gerektiğini her zaman bilirsiniz. Yıllık aidat ödemeleri veya teknoloji yenileme, geliştirme ücretleri ile karşılaşmazsınız. Aldığınız projelerine kurduğunuz satış ofisi kurmak istiyorsanız sizden hiçbir bedel talep edilmemektedir. Ayrıca herhangi bir sözleşme devri söz konusu olduğu zaman hiçbir ek ödeme çıkmaz, sizden hiçbir bedel talep edilmez.

CENTURY 21 Bayilik Koşulları ve Bedelleri

Century 21 Franchise giriş bedeli olarak 6.000 USD – 22.000 USD + KDV bedeli istemektedir. Bu bedel bulunduğunuz bölgeye göre değişmektedir.

Ofis malzemeleri ve ofis dekorasyon bedeli olarak minimum 15.000 TL gibi bir ücret ile karşılaşmaktasınız. Bu ücret iş yerinizin kapladığı alan ile orantılıdır.

Bu ücretleri göz önüne alarak toplam minimum maliyetiniz 30.000 TL olmaktadır.

Century 21 ile ortalama kar payınız yüzde 3,5 olmaktadır. Tahmini Ciro hedefi aylık 10.000 TL ile 150.000 TL arasında değişmektedir. Tahmini olarak yatırım geri dönüş süreniz yaklaşık olarak 6 ay olarak belirlenmiştir.

Bayilik anlaşması ile birlikte alacağınız hizmetler

Verdiği işletme el kitabı ile marka kullanım rehberi sağlar.

Promosyonel malzemeler sayesinde reklam yapmanızı sağlar.

Çizili projeler eşliğinde ofis dekorasyonu ve kullanışlı ofis dizaynı.

Periyodik olarak verilen personel eğitimi.

Periyodik teknoloji geliştirme.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap