Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

Çaytaze Kiosk Bayilik Şartları

Çaytaze Bayilik
Çaytaze Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Çaytaze

Türkiye’nin en büyük işletmelerinden biri olan Çaytaze firması yeni bir kampanyaya daha imza atmaktadır. Türkiye’nin en eski ve köklü firmalarından biri olan Çaytaze kuruşundan buyana çok sayıda yeniliklere imza atmış ve toplumun iş ihtiyacına önemli katkılar sunmuştur. Ana merkezinin Bursa ilimizde bulunduğu firma şu günlerde bayilik şubelerini daha büyütmek amacıyla iş sektörüne adım atmak isteyen bireylere yeni bir fırsat sunmaktadır.


Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri bulunan firma şubelerinin sayısını arttırmak amacıyla bayilik açmaya karar vererek insanlara iş kapısını aralamakta ve bu sayede hizmet anlayışını sınırsız olmaktadır. Çaytaze kiosk bayilik şartları her bütçeye uygun olarak hazırlanmış ve tüm şartlarda maliyetin büyük bir kısmını firma üstlenmiştir. Bu da bayilik açmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır.

Çaytaze kiosk Bayisi Olmak İstermisiniz ?

Firmanın şartları arasında en önemli kural bayilik açmaya karar veren bireyin bayilik ürünleri dışında başka bir ürün satışı yapmamasıdır. Firma sadece kendi ürünlerinin satışını yapmakta ve bayilerinde de sadece kendi ürünlerinin satılmasını tercih etmektedir. Firmanın bünyesinde çalışmayı kabul eden bireyler çaytaze kiosk bayilik şartları maddelerini iyi takip etmeli ve gözden kaçırdığı bölümleri tekrar okumalıdır. Anlamadığı herhangi bir madde hakkında firma yetkililerini arayarak bilgi alabilir.

Firmanın bayilik koşulları birçok firmanın bayilik koşullarından daha ekonomik ve standarttır. Bu nedenle bayilik açmaya karar verdiğiniz zaman gerisi oldukça basit olmaktadır. Firma tüm konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Firmanın sitesinde yer alan çaytaze kiosk bayilik şartları bölümünü dikkatlice okuduktan sonra alt kısımda yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sonra kısa bir süre sonrasında firma yetkilileri sizinle görüşmeye geçmekte ve çaytaze kiosk bayilik şartları ile ilgili olarak sizlere detaylı bilgiler sunmaktadır. Bu aşamadan sonrası ise tamamen sizi tercihine kalmaktadır. Koşulları uygun gördüğünüz takdirde firmanın bayiliklerinden biri olabilirsiniz. Firmanın koşulları oldukça makuldür bu nedenle sizleri sıkmamak adına özenle hazırlanmıştır. Firmanın sizden istediği tek koşul bayinizi açtıktan sonra sadece firmanın ürünlerinin satışını yapmanızdır. Bu koşula uyduğunuz anda gerisi çorap söküğü gibi gelmekte ve çok kısa bir süre sonra sizde firmanın bayiliği olup yeni işinizle tanışabilirsiniz.


Çok sayıda müşterisi bulunan çaytaze firması Türkiye’nin en kaliteli markalarının satışını gerçekleştirmekte olup tüm markalarının tanıtımını yeni bayiliklerinde gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Çaytaze
Kuruluş 2014
Toplam Çalışan Sayısı 5
Toplam Şube Sayısı 5
Hedeflenen şube sayısı 15

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 40.000 TL
İsim Hakkı Bedeli $ 2.500
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  2-3 AY
Ortalama Kar Marjı Belirtilmemiş
Giderden Pay Belirtilmemiş
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap