Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

Çay Atölyesi Kiosk Bayilik Şartları

Çay Atölyesi Bayilik şartları
Çay Atölyesi Bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

Çay Atölyesi

Kiosk şeklinde işletebileceğiniz bayiliklerden biri olan Çay Atölyesi, yeni yatırımcılar için önemli bir yatırım alanı oluşturmaktadır. Birçok çay çeşidi ve aperatif sunumları bünyesinde barındırmaktadır. Günlük hayatında alışveriş maksadıyla veya dolaşmak için dışarıda bulunan insanların dinlenebilecekleri, değişik çay çeşitlerini deneyebilecekleri, ayrıca aperatif olarak bir şeyler atıştırabilecekleri bir işletmedir.

Çay Atölyesi kiosk bayileri üzerinde bulunan reklam, tanıtım ve tasarım yüksek seviyededir. Ürünlerin müşteriye sunumu ise göz zevkini bozmadan ve hijyen kurallarına dikkat ederek yapılmaktadır. Bayilikleri giderek artmaktadır.


BAYİLİK ŞARTLARI

Çay Atölyesi kiosk bayilik şartları ise yatırımcıyı destekleyecek biçimde ortaya konulmuştur. Yatırım maliyeti 20 metrekare olan mağazalar için ortalama 45000 TL, 20 metrekareden daha büyük mağazalar için ise 50000 TL civarındadır. Bayiliklerde çalışacak personele destek olarak Çay Atölyesi tarafından eğitim desteği sağlanmaktadır. Ayrıca reklam desteği, pazarlama desteği, proje desteği ve bölge koruması sağlanmaktadır. Bir şubenin kurulumu ortalama 15 gün süreyi bulmaktadır. Çay atölyesi kiosk bayilik şartlarını sağlamak için yatırım maliyetinizden başka bir şeye ihtiyaç yoktur.

KOŞULLAR VE ÇALIŞMA SİSTEMİ

Çay Atölyesi kiosk bayilik koşulları size herhangi ciddi bir yük geirmez. Hiçbir ön koşul istememektedir. Gerekli iş yeri koşulu olarak ise sirkülasyonun yüksek olduğu AVM’ler tercih sebebidir. Çay Atölyesi kiosk bayilik için başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Sizden reklam katılım ücreti gibi bedeller istenmemektedir. İsim hakkı bedeli için ise firma ile görüşmeniz gerekmektedir.

Gelirden alınacak pay % 5 civarında gerçekleşmektedir. Çay Atölyesi kiosk bayilik koşulları arasında bayiliğin finans şeklinin ve işletmenin tek kişi veya ortaklı olup olmayacağının ilk başvuru formunda belirtilmesi gerekmektedir. Girişimciden beklenen ise işini sahiplenmesidir.

Çay atölyesi kiosk bayilik Şartları girişimci tarafından oluşturulabilir ve bayilik ciddi olarak işletilebilir ise ortalama % 60 kar marjı oluşturarak, yatırımı altı ay ile on iki ay arasında geri döndürme imkânına sahip olunabilmektedir. Giderek artan bayilikleri göz önünde bulundurulduğunda, işini sahiplenen girişimciler için beklentilerin üzerinde bir ticari alan oluşturmaktadır. Başvurular internet üzerinden yapabileceği gibi yine internet sitesinden temin edebileceğiniz telefon numarası ile de yapılabilmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • uzun süredir araştırmalar yapıyoruz ancak reel rakamlardan işin özellikleri hakkında bilgi alabileceğimiz birini bulamadık bir bayan girişimci olarak desteğinizi bekliyorum irtibat sağlarsanız minnettar kalırım şimdiden teşekkürler..