Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Çatı Katı Cafe Bayilik

Çatı Katı Cafe Bayilik Franchise
Çatı Katı Cafe Bayilik Franchise
Bayilik.Gen.tr

Çatı Katı Cafe

Çatı Katı Cafe kurulduğu günden bu yana sunduğu enfes kahve çeşitleri ile hizmet yolculuğuna başlayarak büyük bir müşteri portföyüne ulaşmayı başardı. Hem Türk hem de yabancı kahve çeşitlerini ilginç sunumlarla bir araya getiren cafe/ tatlı/ pastacılık sektörüne birçok yenilikle öncülük yaptı. Cafe bayilik veren firma büyüme hedeflerine 2016 yılında devam etmek için yatırımcıya oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır. Franchsing vermeye başlayan firma hizmet kalitesi ve ürünleri ile oldukça prestijli bir yatırımın adresi olacak bir işletmeyi girişimcilere vaat ediyor. Çatı Katı Kafe Bayilik almak herhangi bir işletmeye sahip olmak değil sektörün en iyisi ile ticaret yaşamına giriş yapmak manasını taşımaktadır.

Çatı Katı Cafe Bayilik Şartı olarak aradığı tek özellik; işletmenin cadde caphesine bakan kısmında en az 75 metrekarelik bir teras kat olmasıdır. Franchise alan kişiye reklam, pazarlama, personel eğitimi gibi konularda ticari bir işletmeyi yönetebilecek ve geliştirebilecek bütün destekler sağlanmaktadır. Bayilik almak isteyen kişiler internet sitesi üzerinden ad, soyad, mail adresi, telefon numarası ve fikirlerini kısaca anlatacakları bir yazı ile başvuruda bulunabilir. Çatı Katı Cafe yetkilisi tarafından kısa bir süre içerisinde aranarak bayilik şartları ve bu konuda nasıl yol izleneceğine dair bilgi verilmektedir. Ön görüşmenin ardından yatırımcı ile bir araya gelinerek mekan fizibilite çalışmaları ve birtakım finansal analizler yapılmaktadır. Şimdiye kadar bayilik veren firma açtığı 7 mağazanın kar marjı ile işletmeciye gayet iyi bir ciro sağlamıştır.

Çatı Katı Cafe kahve çeşitleri ile ön plana çıksa da salata çeşitleri, kırmızı ve beyaz etten oluşan menüsü, ızgara köfte, pizza, hamburger, kahvaltılık menüler, bitki çayları, tatlı çeşitleriyle bütün gün kesintisiz hizmet verebilen bir cafedir. Adını cafe sektörüne yazılmasını sağlayan çeşitli baharatlar ve meyvelerle kendi özgü tarzıyla sunum yapılan kahve çeşitleri ile müşterilerinin dikkatini çeken Çatı Katı Cafe’nin girişimcide birtakım özellikler aramaktadır. Bayilik alacak işletmecinin sektörde beraber büyüme hedefinde olmasını arzulayan firma bu özelliğe sahip işletmecilere franchsing vermekte ve bayinin öneri, şikayet ve isteklerini dikkate almaktadır. Yatırımcılar için her türlü desteğin sağlandığı ve en önemlisi beraber büyüme hedeflendiği için bayilik veren firmalar arasında girişimciler için en çok aranılan özellik olmaktadır. Cafe sektöründe bayilik veren firma arayışında olanlar Çatı Katı Kafe ile prestij sağlayan bir işletmeciliğe geçiş yapabilirler. Yüksek gelir hedefinde olan yatırımcılar için iyi bir tercih sebebi.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

3 Yorum

  • Merhaba Elif Hanım.

    Şile bölgesinde ailem ile yaşıyorum. 47 yaşında pofesyonel futbolculuk, eklamcılık ve en son olarak Ağva da butik bi otel yaparak 5 sene kadar işlettim. Ailevi sebeplerden dolayı satıp Şile ilçesine yerleştim. 3 aydır gözlem yapıp şile yi tanımaya çalışıyorum. Kaliteli bir mekan açıp işletmek istiyorum. Kurumsal bir firma bayiliği ile yapabilir isem diye internette dolaşırken sizin yazılarınızı gördüm. Eğer mümkün ise bu konuda yardımınızı rica edeceğim.
    Teşekkür ederim.
    0532 257 88 54

  • merhaba orduda ailemle iş yaşıyorum ticaretle uğraşmaktayım fakat artık iş yeri kurmaya karar verdim catı katı kafe ile ilgileniyorum çok güzel bir yer buldum tam caddede nasıl iletişime geçebilirim bu firmayla benim telefon numaram bu bana geri dönerseniz sevinirim 05494140052 birde elimde sadece 17 bin tlm var bu iş için yeterli olurmu bilgilendirirseniz sevnrm