Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Carwax carcare systems Bayilik Şartları

Carwax Bayilik Şartları
Carwax Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Carwax carcare systems

İlk franchisingi 2002 yılında veren Carwax carcare systems, 2015 yılında tüm Türkiye ve dünyada tanınmayı arzulammaktadır.1989yılında iş hayatına başlayan firma, Hayrettin Mumcu ile işe Erenköy’de başladı. 1990 yılında işin başına Erkan Mumcu ve Mustafa Mumcu geçti. Sektörün öncüleri arasında olan firma ilk olarak İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyükşehirlerde hizmete devam etmektedir.

Firma çalışanlarına ve müşterilerine karşı saygılı, anlayışlı ve hoşgörülü davranır. Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığıdır. Oto bakımında kullandığı tüm malzemelere katkısız ve doğaldır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firma kendini sürekli yeniler ve değişime ayak uydurur. Yasalara ve yönetmeliklere uygun hareket edilir. Firma, müşterilerine faydası dokunacak tüm fikirleri değerlendirir.

Carwax carcare systems Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Girişimcilerin ticari hayat atılması ve kendi işlerinin patronu olması için bayilik vermeye devam eden Carwax carcare systems, elinden gelen imkanı sağlamaktadır. Firma verdiği bayilik ile yeni Pazar alanı elde edecektir. Böylece daha fazla kitleye ulaşabilir. Yatırımcı aldığı bayilik ile firmanın adını ve tecrübesini kullanabilecektir. Firma, bayilik alacak olan kişilerin öncelikle kendi vizyon ve misyonlarına uygun hareket etmesini ister. Firmanın amacı bayilikler ile birlikte büyümektir. Firma bayilik alan herkese eğitim desteği verir. Size ve yanınızda çalıştıracağınız personele işe başlamadan önce eğitim verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder.

Firma açılacak bayiliğin reklam ve tanıtım işlerini ücretsiz olarak yapar.  Firma yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an teknik ve uzman ekibi ile yanınızda olacaktır. Firma açılacak olan bayiliğin dekorasyonunun kendi belirledikleri standartlarda olmasını ister.

Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sitesine bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunuz firma yetkilileri tarafından incelendikten sonra, olumlu değerlendirilirse sizinle bayilik anlaşması imzalanır. İmzalanan anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma bayilikleri 4 grup altında inceler:

  • C grubu yatırım detayları
  • Cc grubu yatırım detayları
  • Ccc grubu yatırım detayları
  • Exspres yatırım detayları

C GRUBU YATIRIM DETAYLARI: Marka bedeli 10000 dolar, aylık rovalty 100 dolar, lisans süresi 5 yıldır. Toplam vermeniz gereken franchising bedeli 25000 dolardır.

CC GRUBU YATIRIM DETAYLARI: Marka bedeli 10000 dolar, aylık rovalty 150 dolar, lisans süresi 5 yıl, toplam vermeniz gereken franchising bedeli 34000 dolardır.

CCC GRUBU YATIRIM DETAYLARI: Marka bedeli 10000 dolar, aylık rovalty bedeli 200 dolar, lisans süresi 5 yıldır. Toplam vermeniz gereken franchisinge bedeli 45000 dolardır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap