Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Carwash Turko Bayilik

Carwash Turko oto yıkama Bayilik
Carwash Turko oto yıkama Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Carwash Turko

Carwash Turko marka Türkiye içinde farklı ve yenilikçi olarak çalışan markaların başında gelir. Araba yıkama sektörüne yenilik getiren marka “sizlere olağanüstü bir araba yıkama deneyimi sunuyor. “ sloganıyla yola çıkmışlardır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka sizlere arabanız yıkanırken trafik stresini üzerinizden atmanız için ikramda bulunur.

Carwash Turko konsept gereği bünyesinde çalıştırdığı herkesin aynı şekilde çalışkan ve güler yüzlü olmasına özen gösterir. Müşteri memnuniyeti önceliği olan marka bu alanda elinden gelen tüm gayreti gösterir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka araba yıkama bayiliği vererek lokasyonunu daha da genişletmek ister. Türkiye ve tüm dünyada yaptığı yenilikleri herkese sunarak hedef kitlesini genişletmeye uğraşır.

Carwash Turko Bayilik Şartları

Carwash Turko müşteri odaklı düşünen ve çalışan firma olduğu için tüm müşterilerinin ve ailelerinin daha keyifli süre geçirmelerinde yardımcı olur. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka sıcak atmosferde müşterilerini karşılayıp güler yüzlerini eksik etmiyorlar.

Carwash Turko yılların verdiği tecrübeyi ve deneyimi girişimcilerin hizmetine sunar. Yapmış olduğu çalışmalarla her zaman girişimciye destek olan marka girişimciye kendi işini kurma fırsatı ve sıfır risk ile işe başlama fırsatı sunar. Carwash Turko vermiş olduğu bayilik ile birlikte yeni Pazar alanı elde edecek ve daha çok müşteri kitlesine ulaşabilecektir. Sektörün öncüsü olan firma ile çalışmak her zaman için ayrıcalıktır.

Carwash Turko 2014 yılında kurulmuştur. Ancak sektörde hızla büyüyen ve yenilikçi bakış açısıyla yeni soluk kazandıran firma bayilik veren firmalar arasında bulunur. Bayilik vereceği kişilerinde aynı kendisi gibi yenilikçi ve azimli olmasını ister. Girişimci, iletişim yönü güçlü, güler yüzlü ve müşteri odaklı olan kişiler bayilik verirken öncelikli listelerindedir.

Carwash Turko ile çalışmak istiyorsanız telefon ederek gerekli bilgileri alabilir. Ardından bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Marka yatırım maliyeti olarak 10bin TL üzeri sermaye ister. Firma merkezi Trabzon ve İstanbul’da bulunmaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet vermek isteyen firma bayilik içinde tüm Türkiye’yi seçer. Gerekli olan şartları firma yetkilileri size görüşme sırasında söylerler. Franchise veren firmalar arasında olan marka her türlü tanıtım ve reklam işlerini kendisi yürütür. Bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanarak her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Araba yıkama bayiliğini aldıktan sonra size gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimi verilir. Marka firma açılışı için gerekli olan her malzemeyi gönderir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

3 Yorum

  • BİZ DOĞANŞAR OTO YIKAMA VE DOĞANŞAR OTO LASTİK OLARAK SAYFANIZI BEĞENİYORUZ FAKAT ÜRÜNLERİNİZİN FİYATLARINI BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ. FUAT ÇAPAN fuatcapan58@hotmail.com ADRESİNE MAİL ATARSANIZ SEVİNİRİM.

  • MERHABALAR BEN MUHAMMET KESKİN ÖNCELİKLE İŞLERİNİZDE HAYIRLI CALIŞMALAR VE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİM,ARTIK BAŞKALARININ İŞİNDE DEĞİL KENDİ İŞİMDE YÜKSELMEYİ VE CALIŞMAYI HEDEFLEYEN BİRİSİYİM.VEBİR ARKADAŞIMLA BERABER OTO YIKAMA İŞİ DÜŞÜNÜYORUZ VE BU KONUDA SİZLERİNDE DESTEKLERİNE İHTİYACIMIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜK EPOSTADAN BANA ULAŞABİLİRSENİZ SEVİNİM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLMASI DİLEĞİYLE.

  • iyi günler elif hanım;
    oto yıkama sekterüne girmek istiyorum, bu iş için kullanmak istediğim sermaye 40000tl-50000tl arası. sizden istediğim hangi firmayı bana önerebileceğiniz.
    iyi çalışmalar …