Ayakkabı Bayilik

Capretto Children’s Shoes Bayilik

capretto childrens bayilik
capretto childrens bayilik
Bayilik.Gen.tr

Capretto Children’s Shoes

Çocuk ayakkabıları sektöründe öncü olan Capretto Children’s Shoes ortopedik ve deri ayakkabı satışı yapan bayilik veren firmalar arasında yer alır. 2008 yılında Mira Ayakkabı İnş. Gıd. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından açılan marka çocuk ayakkabı markasıdır. Ürün kalitesi ve hizmet anlayışıyla bilinen firma sağlıklı ürünler kullanarak satışı gerçekleştirir.

Capretto Children’s Shoes gelişmiş Ar-ge çalışmasını 6 mağazasında kullanan franchise veren firmalar arasında yer alır. Profesyonel kadrosuyla satışa sunduğu ürünleri teknik analizler ve uluslararası normlardan geçirerek müşterilerine sunar. Ayakkabı bayiliği veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında bulunmasının nedeni adını çocuk uzmanlığı ile duyurmuş olması ve pazara sunduğu farklılıklardır.

Ortopedik ve deri çocuk ayakkabı üretim ve dağıtımını yapan bir firma olan Capretto Children’s Shoes sektörde köklü bir yere sahip olan mira ayakkabı tarafından oluşturulan ve üretilmeye başlanan ürünler çocuk ayakkabı markasıdır. Köklü yapısının vermiş olduğu bilgi birikim ve üretim dağıtım ve satış tecrübesiyle ve sahip olduğu pazarlama kabiliyeti ile son derece kaliteli olmasıyla tanınır. Hızlı bir ilerleme kaydeden Capretto Children’s Shoes çocukluktan itibaren ayak sağlığına dikkat ederek tasarımlar gerçekleştirir. Ayakkabılardan herhangi bir kanserojen madde kullanımı mevcut değildir. Ayrıca ayağa uygun yapısı büyüme ve gelişimini etkileyecek şekilde ayakkabı kullanımına dikkat eder. Tasarım ve imalat bu şartlara uygun olarak yapılır.

Ayrıca Franchise verimi de mümkündür. Bu özelliğin eklenmesi için ise önemli olan nokta yer yani mekan seçimidir. Mekanın büyüklüğü ve kullanım alanı genişliği gibi çeşitli özellikleri ortaya çıkmaktadır. Para durumu ve de finansal yapı da oldukça gerekli ve dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında gelir. En az 50 metrekare alan ve çeşitli çocuk ayakkabı satış yerlerine yakınlık gibi özellikleri bulunması da beklentiler arasında yer alır. Satılacak markalar konusunda da Children’s Capretto Shoes bayilik markasının izin verdiği markaların satılması gerekir. Alışveriş merkezlerinde açılmak amacıyla bayi tercihi özellikle tercih edilen noktalardan bir diğeridir.

Sağlıklı ürünler kullanarak satış işlemlerini düzenleyip gerçekleştirebilir. Bu alanda bir tık ilerde yer alan Capretto Children’s Shoes çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Teknik analizler ve uluslararası testlerden geçerek kendini kanıtlayan Capretta Children’s Shoes çocukluktan itibaren ayak sağlığına dikkat ederek tasarımlar oluşturabilir. Ayakkabı bayiliği konusunda tercih edilmesinin en önemli nedenlerin başında çocuk ayakkabısı alanında kendini kanıtlamış olması önemli bir detaydır.

İnsan sağlığını merkeze alarak tasarım gerçekleştiren Children’s Capretto Shoes bayilik her zaman tercih edilmeye devam edilen ve kendini geliştirerek adını duyuran bir firmadır. Çocuk ayakkabılarının her çeşidini üretebilen ve satışa sunan bir firmadır.

Capretto Children’s Shoes Bayilik Şartları

Ankara’da merkez şubesi olan marka kısa sürede daha çok Pazar alanına ulaşarak yeni müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bundan sonra da hızla büyümeyi hedefleyen Capretto Children’s Shoes yeni girişimcilere fırsat sunmaktadır. Yaptığı çalışmalarla girişimcinin yanında olan firma Bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kansorojen madde içermeyen üretimi ile dikkat çeken marka insan sağlığını merkeze alarak hareket eder.

Capretto Children’s Shoes yenilikçi marka bayilik vereceği kişilerin iletişim yönünün güçlü olmasını ister. Markanın özelikle AVM’lerde konumlandırılmasını bu yüzden de 300 bin ve üzeri nüfusa sahip il ve ilçelerde franchise açılmasını hedeflerler.

Marka öncelikle yer seçimine dikkat eder. Daha sonraki sırayı açacağınız bayilik için finansal kaynaklar alır. Yer seçimi için öncelikle AVM içerisi olan ve en az 6 m ön cephesi bulunan, sirkülasyonun yoğun olduğu, çocuk markaları ile iç içe olan ve kalabalık yerlere franchise veren firma bedel olarak 30 bin TL ve KDV istemektedir. Capretto Children’s Shoes bayiliği açabilmek için ortalama olarak konuma ve metrekareye göre 250000 TL ve KDV’yi unutmamak gerekiyor. Ayrıca marka bayilik için isim hakkı bedelini de alıyor. İsim hakkı bedeli ise 30000 TL olup firma yetkilileri kurulum süresi olarak 30 iş günü veriyor. Minimum ihtiyacınız olan nakit 400000 TL civarıdır.

Capretto Children’s Shoes bayilik içinde satılacak olan tüm ürünlerin kendi firmalarından tedarik edilmesini isteyerek başka ürünlerin satışının yapılmasını yasaklamıştır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka size gerekli şartlar sağlandığı andan itibaren eğitim desteğini verecektir. Bunun dışında franchise için yapılacak olan reklam çalışmalarını kendisi yürütür. İlk günden itibaren yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğünü görürsünüz.

  • Bayilik kurulacak işletmenin alan olarak genişliği en az 50 metrekare
  • Çeşitli ayakkabı satış yerlerine yakınlık
  • Children’s Capretto Shoes markasının izin verdiği markaların satılması
  • Alışveriş merkezlerinde bayilik
Firma Bilgileri
Yetkili Firma Mira Ayakkabı İnş.Gıd.San.Tic.Ltd.Şti.
Kuruluş 2008
Toplam Çalışan Sayısı 30
Toplam Şube Sayısı 7
Hedeflenen şube sayısı Belirtmemiş

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 400.000 – TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250.000 – TL
İsim Hakkı Bedeli 30.000 – TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  Belirtilmemiş
Ortalama Kar Marjı %80
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap