Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

CAFE POİNT Kahve Bayilik Şartları

Cafe Point Bayilik
Cafe Point Bayilik
Bayilik.Gen.tr

CAFE POİNT 

  12 ayrı satış noktası ile hızla büyümeye devam eden Cafe Point, uygun fiyat seçenekleri ile Avrupa’nın kahve kültürünü tam anlamı ile yaşatmaktadır. Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedefleyen marka, bu amaçla yatırım yapmak isteyenlere de bayilik fırsatı sunmaktadır.

Aldığı bir karar ile 2015 yılından sonra konseptini yenileyecek olan Cafe Point, ayaküstü kahve keyfi yaşamak isteyenlerin ilk adresi olabilmek adına çalışmalarını devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyetini daha yüksek seviyede tutabilmek adına menüsünü zenginleştiren Cafe Point, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen kahve kültürünü daha da ileriye taşımak için herkesin damak zevkine uygun en iyi ve en taze ürünler ile hizmet sunmaktadır. Cafe Point bayilik şartları yerine getirilerek kazançlı bir yatırım fırsatı olarak elde edilebilir.

Cafe Point, en az risk ile en yüksek getiriyi elde etmek isteyenler için en iyi yatırım seçeneklerinden birini sunmaktadır. Cafe Point bayilik şartları ile ilgili ayrıntılı tüm bilgiler sizler için bu yazıda bir araya getirilmiştir.

CAFE POİNT BAYİLİK ŞARTLARI

Cafe Point bayiliği alabilmek için gerekli olan tutar 55.000 TL + KDV’dir. Bunun yanı sıra 15.000 TL’de isim hak bedeli ödenmesi gerekmektedir. Bayilik hakkı kazanabilmek için firma ayrıntılı bir inceleme gerçekleştirerek bayilik için uygun olup olmadığına dair kararı vermektedir. Bayiliğin açılacağı alanın büyüklüğü ve konsepti de firma tarafından belirlenmektedir. Bayilik almak için ilk olarak telefon ile görüşme sağlanmakta, ardından bir ön görüşme yapılmaktadır.

Görüşme olumlu geçtiği takdirde lokasyon seçimi ve sonrasında bayilik sözleşmesi yapılarak kurulum gerçekleştirilmektedir. Girişimciye birçok konuda firma tarafından destek sağlanmaktadır. Riski en düşük seviyede olması nedeni ile yatırımcıların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Yapılan yatırımın size geri dönüşü ise yaklaşık 18 ile 24 ay arasında değişmektedir. Şube kurulum süresi konsepte ve dekorun sürecine göre farklılık göstermektedir. Cafe Point bayilik koşulları eksiksiz olarak yerine getirildiği takdirde siz de bu başarılı kuruluşun bir parçası olabilir ve geleceğiniz için en karlı yatırımlardan birini yapma şansı elde edebilirsiniz.

Cafe Point Bayilik veriyor

Cafe Point Bayilik veriyor

Cafe Point Bayilik

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Çekirdekten Kahveci Gıda San. Tic. Ltd. Şti
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı 22
Toplam Şube Sayısı 14
Hedeflenen şube sayısı Yıllık 12 şube

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 65.000 TL
İsim Hakkı Bedeli $ 1.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  18-24 AY
Giderden Pay Kiosklardan aylık 500 TL
Ortalama Kar Marjı kiosk:%300  plus: %500
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap