Fast Food Bayilik

But’s Fried Bayilik

But’s Fried Bayilik
But’s Fried Bayilik
Bayilik.Gen.tr

But’s Fried

But’s Fried 2009 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alır. Ağız tadına önem veren insanlara yeni lezzetler sunar. Bu lezzetlerin başında çıtır lezzetler gelir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Ar-ge konusunda sıkı araştırmalar yapan firma herkesin damak tadına uygun olan lezzetleri sunmaktadır.

But’s Fried uluslararası standartlara uygun steril koşullarda birinci sınıf malzeme ve işçilikte üretim yapmaktadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Alanında dev kadroya sahip olan ekip güler yüzlü, samimi ve dürüst insanlardır. Firma bünyesinde çalışan personel sıklıkla eğitime tabi tutulur.

But’s Fried Bayilik Şartları

But’s Fried alanında uzman kadro sayesinde Türkiye fast food zincirinin önemli isimlerinden olmayı başarmıştır. Marka çalışanları bünyesinde çalışan herkes güler yüzlü, samimi ve prensip sahibi insanlardır. Bayilik veren markalar arasında yer alan marka kısa süreye pek çok tecrübeyi sığdırmıştır.

But’s Fried ailesine katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey fast food bayiliği almak olacaktır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile bayilik ile görüşmek istediğinizi bildirmeniz halinde sizi görüşmeye çağırırlar. Marka yer seçimi konusunda size yardımcı olur. Dünya devi arasında olmayı hedefleyen marka isim hakkı bedeli almaz. Bu da onu diğer firmalardan ayrıcalıklı kılar. En az 40 metrekare iş yeri olması şartını koşar. Minimum şube açılışı 30000 doları bulur.

But’s Fried bayilik sözleşmesini imzalamadan önce bayilik vereceği kişilerin öncelikle güler yüzlü, samimi, iletişim yönü güçlü ve prezentabl olmasına özen gösterirler. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile şartlarda anlaşmanız halinde sizinle bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik sözleşmesi ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra fast food bayiliği almaya hak kazanırsınız. Firma öncelikle size gerekli olan personel desteğini sağlayacaktır. Ardından size ve personelinize gerekli eğimi, proje ve pazarlama desteği verilecektir. Marka ortak reklam çalışması yürütür. But’s Fried diğer markalardan farklı olarak waffle ve döner satışına da izin verir.

But’s Fried girişimcilere destek olan çalışmaları ile ilgi odağı olmuştur. Marka yetkilileri girişimcilere destek vererek onların iş hayatına sıfır risk ile başlamalarında yardımcı olur ve aynı zamanda kendi işlerinin patronu olmalarını sağlar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka öncelikle yeni Pazar imkanı elde etmek ve var olan müşterilerine bir yenisini eklemek için fast food bayiliği vermektedir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma BUT’S Food Center
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 12
Toplam Şube Sayısı 3
Hedeflenen şube sayısı 15

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 40.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 70.000 TL
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-18 AY
Ortalama Kar Marjı %100
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap