Bilgi Bankası

Buharlı Oto Yıkama Açma Maliyeti

buharlı oto yıkama açmak 2016
Bayilik.Gen.tr

Bu yazımızda buharlı oto yıkama açma maliyeti sorusuna cevap arayanlar için özel olarak oluşturduk.Buharlı oto yıkama açmak oto yıkama sektöründen fark yaratıcağı ve kârlılık oranı daha fazla olduğu için zaten bu iş fikrine girerken +1 le başladığınızı unutmayın.

Durumu şöyle izah edelim herkes sıradan bir oto yıkamaya aracını bırakır iç dış ihtiyacı doğrultusunda aracını yıkatır temizletir.Ama Buharlı oto yıkama servisi gibi özel bir isimle olan bir yerde lüks ve kaliteli hizmet görüntüsüyle bir dükkan açarsanız muhtemelen diğer oto yıkamalardan daha farklı gözüküceğiniz için müşterileriniz daha doğrusu potansiyel müşterileriniz size güvenerek yaklaşıcaktır ve diğer oto yıkamalarda piyasa otomobilleri standart arabalar görürken sizin dükkanınızda genel olarak lüks sınıfına giren araba modellerini görüceklerdir.

Bu tarz araçları kullanan insanlar zaten genel olarak para = kalite olarak algıladıklarından dolayı sizi tercih etmek isteyeceklerdir.Bu durum size sürekli müşterileri olma gibi bir avantaj sağlıyacaktır.

Gariptir ki Bu tarz araçları kullanan insanlar ve özellikle bayanlar ufak promosyonlardan hoşlanırlar mesela iyi bir tasarım ve kaliteli bir oto yıkama görünümü ile 10 yıkamada bir 1 yıkama ücretsiz gibi bir pankart yada afişle müşterilere yaklaştığıkların da bir kere aracını yıkatan müşteriniz 9 sefer daha gelmek için mecbur hissedicektir kendilerini.

Tabi bu durum sizden aldığı kaliteli işçilik ve güvenle doğru orantılıdır ki inanlar sizlere sözleşmesiz evraksız 100 bin tl lik arabayı anahtarıyla birlikte teslim edebilecek kadar güven verdiğinizi dışardan göstermeniz gerekmektedir.

makine oto yıkama açmak

Buharlı Oto Yıkama Açma Maliyeti ve Kaça Mâl Olur Gibi Sorulara Gelirsek

Bu konudaki tüm bilgileri tek bir yere topladık dükkan açarken muhasebe işlemlerinden tutunda müşterilere sunmanız gerekenlere kadar herşeyi OTO YIKAMA AÇMAK adlı makalemiz de bulabilirsiniz.

NOT: Bu yazıya yorum kapanmıştır. Oto yıkama açmak ile ilgili tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi iş kurma rehberi bölümündeki Oto Yıkama Açmak Yazımıza yorum yaparak sorabilirsiniz.Yada buraya tıklayarak direk yazıya gidebilirsiniz.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır