Takım Elbise Bayilik

Buenza Erkek Klasik Giyim Bayilik

buenza takim elbise bayilik
buenza takim elbise bayilik
Bayilik.Gen.tr

Buenza Erkek Klasik Giyim

Buenza erkek klasik giyim Etki markasıyla 1982 yılında İstanbul Aksaray’da hizmete başlamıştır. Marka Akbay tekstil bünyesinde faaliyetlerine başlamış olup, 2002 yılında yüzyılın getirdiği kıyafet modasına karşı koyamamış ve gereksinimleri ile değişen giyim kültürünü çizimlerinde yansıtarak Whiteman markasını oluşturmuştur. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka tüm dünyaca tanınır.

Buenza erkek giyim markası 2012 yılında Buenzayı da bünyesine katarak sürekli gelişmiş ve her zevke hitap eden klasik giyim tarzını yaratmıştır. Erkeklerin vazgeçilmezi olan klasik giyimde lider olan marka erkek giyim bayiliği vererek ürün sahasını genişletir. Markanın önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için her zaman güler yüzlü ve samimi davranan personelle yola devam eder. Ürünleri müşterilerine hitap edecek şekilde hazırlar.

Buenza Erkek Klasik Giyim Bayilik Şartları

Buenza erkek giyim mağazası İstanbul Avcılarda 1500 metrekarelik Genel merkezden temsil edilir. Alanında uzman ve dev idari kadro ve çizim kadrosu ile mağaza personeli ile tam anlamıyla kurumsallaşmış olan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur.

Buenza erkek giyim markası Türkiye geneline ve dünyaya bayilik veren firmalar arasında bulunup ülke genelinde sözü geçen ve gün geçtikçe de yerini daha da artıran mağaza 2013 yılından itibaren internet üzerinden satışlara başlamıştır. Böylece markanın ulaşım alanı daha da artmıştır.

Buenza erkek giyim girişimcilerin yanında olan, onları destekleyen markadır. Bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilen marka olmasında bunun katkısı büyüktür. Firma yetkilileri yılların verdiği tecrübeyi erkek giyim bayiliği alan kişilerle paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olur. Buenza erkek giyim markasına dahil olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bayilik başvurusunda bulunmaktır. Bayilik başvurunuz yetkililer tarafından incelenip size geri dönüş yapılır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ürünün tüm dünyada tanınması için yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini katmak ister.

Buenza üretimde Türk sermayesi ve ürünleri kullanarak hizmet verir. Firma bayilik görüşmesi sırasında size gerekli olan tüm bilgiyi verir. İsim hakkı bedeli ya da kurulum bedeli gibi şartları bildirir. Başvuru şartlarında anlaşınca açılacak olan mağazanın tasarımıyla kendi ilgilenir. Size ve personelinize gerekli olan hizmet, pazarlama ve işletme eğitimi verilir. Franchise veren firma ile kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğüne şahit olursunuz. Bayilik veren firmalar arasında bulunan kuruluş reklam ve tanıtım çalışmasını kendisi yapar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap