Çanta bayilik ve çanta bayiliği veren firmalar

Bubble Rubag Bayilik

bubble rubag bayilik
bubble rubag bayilik
Bayilik.Gen.tr

Bubble Rubag

Bubble Rubag Bayilik kadın çanta üretiminde sektöründe farklılık ve yenilik getiren yaratıcı firmadır. Firma 2014 yılında kurulmuştur. İlk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden firma bayilik veren firmalar arasında yer alır. Önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için son model teknolojik ürünler kullanılarak uygun fiyattan satışa sunulmuştur.

Çanta bayiliği veren firmalar arasında olan marka insan sağlığı için üretim yapan profesyonel ekiple moda akımlarını yakından takip eder. Bayan çanta modellerinde öncü olan ve franchise veren firmalar arasında olan marka PVC’den yapılmış şişme çantalar üretir. Üretimini yaptığı çantaların kullanışlı ve kaliteli olmasına özen gösteren Bubble Rubag sağlık açısından zararlı olmayan EN71 PVC neon ile üretilir.

Bubble Rubag Bayilik Şartları

Bubble Rubag dünya çapında üne sahip olduğu için ürünlerin tasarımında öncelikle dikkat ettikleri kaliteli, sağlıklı ve kullanışlı olmasıdır. Bayilik veren firmalar asarında yer alan marka daha sonra renk ve tasarımı mevsimin etkisiyle harmanlayarak koleksiyonlarını oluştururlar.

Bubble rubag bayilik şartları arasında öncelikle iletişim yönü güçlü kişilerle çalışmak istiyor. Markaya yenilikler katacak ve onu bir adım öteye götürecek olan kişiler tercihleri arasında yer alır. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka 150 şube sayısına yenilerini ekleyerek var olan müşterilerine yenisini katmayı planlıyor.

Bubble Rubag markasının şubesi olmak istiyorsanız öncelikle e- mail ile ulaşıp ardından telefonda ön görüşme yapabilirsiniz. Gerekli şartlarda anlaşıldığı takdirde marka size bayilik için kurulum izni verecektir.

Bayilik veren firmalar arasında olan marka sizden franchise ücreti istemez. Kurulum maliyeti ortalama metrekare başına 400 TL dir. Minimum bayilik için 4000 TL- 12000TL arası ücret gerekir. İşletme sermayesi olarak 15000 TL isterler. Firma bayilik kurulum süresi olarak size 7 iş günü verir. Reklam ücreti almayan firma reklam çalışmalarını kendi yürütür.

Bubble Rubag Gerekli şartlar sağlandıktan sonra size ve personelinize gerekli olan personel desteğini, pazarlama ve bölgesel desteği verir. Toplam 94 çeşit ürünü ile girişimcilere destek olan marka franchise veren firmalar arasında öncüdür. Girişimcilere kendi iş tecrübesinden yararlanması için fırsat sunar.

Bubble rubag markadan alacağınız franchise ile yatırımınız 4 ile 8 ay gibi bir süre içinde % 100 kazanca dönüşecektir. Firma sizin gelirinizden herhangi bir pay almaz. Bu da kazancınızın kısa sürede artmasını sağlar. Böylece hem siz kendi işinizin patronu olursunuz hem de marka yeni Pazar alanı elde etmiş olur.

Şişme ürünlerden mont ve çanta üretimi yapan Bubble Rubag Bayilik verme konusunda da oldukça istekli firmalardan bir tanesidir. PVC den yapılan bu ürünlerin satış ve pazarlama bayiliği için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Kendinize güveniyorsanız yapacağınız başvurunun ardından gerekli incelemeler yapılarak bayilik hizmeti verilmektedir. Bayilik hizmetlerinde aranan şartlar ise her gün artan hizmet anlayışıyla kendisini kanıtlayan ve çalışmalara devam eden bir firmadır.

Kaliteli ürünler oluşturmak amacıyla çalışan ve her zaman kendini geliştirmek amacıyla çalışan bir firmadır. Teknolojik imkanlardan da yararlanarak her türlü ürün üretimi ve farklı tasarımlar oluşturabilir. Ürünlerimizi her zaman yüksek kaliteyle üretmeye özen göstermekteyiz. Tasarım ve renk çeşitliliğine de dikkat çeken Bubble Rubag markası ger zevke uygun tasarımlar oluşturabilir. Mevsim etkileri de düşünülerek her türlü tasarım bu şekilde hayata geçirilir.

Yazın çok daha renkli tasarımlar yaparken kısın çok daha pastel tonlarda tasarımlar gerçekleştirirler. Üretilen ürünler ayrıca doğaya zarar vermeyen yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başararak her zaman seçenekler arasında üst sıralarda yer edinir. İster mevcut işletmenizde isterseniz de yeni açılacak işletme taraflarında kullanılabilir. Türkiye’de ve dünyada yeni yeni üretilmeye başlayan çok kişi tarafından tercih edilen Bubble Rubag Bayilik şartları konusunda da oldukça esnek davranılmalıdır.

Kadın çanta üretim sektörüne yeni bir soluk ve farklılık kazandıran Bubble Rubag firması her zaman üst sıralarda yer alır. Önceliği müşteri memnuniyeti olan bu firma her zaman teknolojik imkanlardan yararlanır. Çanta bayiliği verebilme imkanı sunan Franchise veren firmalardan bir diğeridir. Kaliteli ve sağlıklı ürünler üretme hedefiyle renk ve tasarım olarak farklılık oluşturur.

Bayilik şartlarında ise iletişim becerileri yüksek kişilerle çalışabilmek asıl amaçlarından bir diğeridir. Markaya yenilikler katılacak ve Franchise veren firmalar bayiliklerine yeni isimler katarak ağını genişletmeyi hedefler. Gerekli koşulların sağlanmasından sonra personel desteği, pazarlama ve bölgesel destek sağlanacaktır. Girişimcilere kendi tecrübelerinden kesitler sunmayı da ihmal etmez.

Hem siz patron olursunuz hem de biz yeni bayilikler edinmiş oluruz. Dünya üzerinde tüm gelişmeler takip edilerek ayak uydurmaya özen gösterilir. Birbirinden güzel ve farklı çanta ürünleri dikkatleri üzerine çekme konusunda yardımcı olmuştur. Değişik kategori ve akımları takip ederek her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir firmadır. Uygun fiyatlı ve farklı tasarımlarıyla her zaman dikkatleri kendinde toplamayı başarır. Sizlerde Bubble Rubag Bayilik istiyorsanız başvurmanız yeterli olacaktır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma UFUK KILIÇ TİCARET
Kuruluş 2014
Toplam Çalışan Sayısı 8
Toplam Şube Sayısı 150
Hedeflenen şube sayısı BELİRTMEMİŞ

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 12,000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 4,000 TL
İsim Hakkı Bedeli belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  4-8 AY
Ortalama Kar Marjı %100
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap