Bebek Ürünleri Bayilik

Botti Anne ve Bebek Bayilik Franchising

Botti anne ve bebek ürünleri bayilik"
Botti anne ve bebek ürünleri bayilik
Bayilik.Gen.tr

Botti

Botti 1999 yılından beri anne- bebek sektöründe hizmet veren firmaların başında gelir. 2006 yılında Ankara merkezli faaliyete başlayan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Kurulduğu günlerde Özelcan markası bünyesinde faaliyet gösteren marka 2011 yılında sektörün öncülerinde olmuştur.

Botti mağazalarında doğum öncesi ve doğum sonrası gerekli olabilecek her türlü eşyadan mobilyaya kadar bebek bakımında gerekli olabilecek malzemeler bulunur. Donanımlı personeli her zaman için güler yüzlü ve çalışkandır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka bünyesinde 100’ü aşkın personel ve 350 üzerinde global marka bulunur. Bebek bayiliği veren markalar arasında ilk 5 sırada yer alan firma sektörün öncüsüdür. Mağaza içinde birbirinden ünlü markaların satışını gerçekleştirir.

Botti Bebek Ürünleri Bayilik Şartları

Botti globalleşen dünya sistemi içinde yenilikleri takip eden ve yenileşmek için sürekli araştıran ve kendini geliştiren dev kadroya sahiptir. Firma yetkilileri stok yok kota yok anlayışıyla hareket ederler. Türkiye’nin lider markası olan firma başarısını daha da büyütmek ve yeni Pazar alanı elde etmek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Marka çalışanları yılların verdiği tecrübe ve deneyimi yeni iş kurmak isteyenlerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olacaktır. Vereceği bebek bayiliği ile yeni müşteri kitlesine ulaşacak olan marka ürünlerini ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırabilir.

Botti marka ile çalışmak için bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olur. Bayilik için firmanın bazı şartları vardır. Bunların başında öncelikle iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek, başarı hırsı olan, iş hayatında tecrübe edinmiş olan, gerektiğinde tam zamanlı çalışacak olan kişiler önceliğidir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka avm ya da yaya trafiğinin en işlek olduğu yerlerde en az 130 m2lik iş yeri açılmasını ister. Bebek ürünleri bayiliği alacak kişinin teknolojiden ve yazılım teknolojisinden anlamasını bekler. Bebek bayiliği için en az 100 bin maliyetinizin olması gerekir. Marka ile şartlarda anlaşmanız takdirinde sizinle bayilik anlaşması yapılır. Bayilik anlaşması ile her iki tarafında hakları koruma altına alınır.

Botti bebek bayiliği anlaşması imzalandıktan sonra size ve yanınızda çalıştıracağınız personele işletme, pazarlama ve hizmet eğitimi verilir. Alanında uzman kişiler reklam ve tanıtım çalışmalarını üstlenirler. Açılacak olan mağazanın tasarımını kendi belirledikleri gibi olmasını isterler. Mağaza açıldıktan sonra da size gerekli olan bölgesel desteği ve yardımı sağlarlar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap