Çanta bayilik ve çanta bayiliği veren firmalar

BOND NON Çanta Bayilik

BOND NON Çanta Bayilik
BOND NON Çanta Bayilik
Bayilik.Gen.tr

BOND NON ÇANTA

Bond non yıllarddan bu yana çanta ve aksesuar hizmeti veren bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Müşteriler tarafından yoğun olarak tercih edilen çanta bayilikleri yeni girişimcilere birçok fırsat sunuyor. Bu sayede çanta bayiliklerini iş fırsatı olarak gören girişimciler kendisini geliştirerek sektördeki büyük firmalar arasında yerini alıyor. Çanta bayiliği veren firmalar ise girişimcilere çeşitli avantajlar sunarak girişimciliği destekliyor.

Bayilik veren firmalar tarafından sunulan bu fırsatları değerlendirmeyi düşünen bireyler ise kazanca bakılacak olursa çok düşük bir maddiyat ile sektöre adım atıyor. Günümüzde çeşitli markalar bayilik sayısını arttırmak adına franchise veren firmalar arasına katılıyor. Bu sayede hem Bond non gibi çanta bayilikleri sunan firmalar sektördeki varlıklarını genişleterek müşteri potansiyelini arttırırken bu markaları tercih eden girişimciler ise kendi müşteri potansiyeli olan firmalar sayesinde daha fazla kazanarak işe başlıyor.

Bayilikler girişimcilere birçok fırsat sunuyor. Bu fırsatların en başında ise hazırda bulunan müşteri potansiyelidir. Yani bayilik veren firmalar aracılığı ile şirket kuran girişimciler tanınmamış yeni markalara adım atmadıkları için şirketlerin kendi müşterilerinden yararlanabiliyor. Bunun yanı sıra franchise veren firmaların daha birçok faydaları bulunuyor.

Bond Non Çanta Bayilik Şartları

Çanta sektöründeki çalışmaları ile adının kalıcılığını sektöre yazdıran Bond Non çanta günümüzde 1300 den fazla corner mağaza bayiliği ile çalışmakta. Bu kadar yüksek kapasite ile çalışması sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor ve varlığını sürdürüyor. Firmanın açılacağı ortama göre girişimcilerin ödemesi gereken miktarlar da değişim gösteriyor.

Corner mağaza tipi gibi iş yerleri için yaklaşık 8-10 bin tl arası bir peşinat ile anahtar teslim mağaza teslimi yapan Bond non çanta bayilikleri alışveriş merkezleri gibi ortamlarda geniş hacimli mağazalar için ise yaklaşık 10–15 bin tl gibi bir peinat ile çalışıyor. Bunun gibi fırsatlar sayesinde Bond non, çanta bayilik veren firmalar arasından sıyrılarak kendine yeni bir yer buluyor.

Bond non çanta sektördeki varlığını uzun yıllar boyunca verdiği çalışmalar ile korumakta. Bu sayede bond non farkını tercih eden girişimciler kar getirisi garantili bir işe adım atmış oluyor. Bond non çanta bayiliklerinin bir diğer avantajı ise güvenlik ve denetleme aşamasında kendini gösteriyor. Bayilik genel müdürliği görevlileri bleirli aralıklar ile bayilik aldığınız mağazayı ziyaret ederek müşteri potansiyelinizi arttıracak önerilerde bulunarak size destek oluyor. Siz de sektöre çantacılık ile atılmak istiyorsanız Bond Non çantacılık farkını tercih edebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap