Erkek Giyim Bayiliği

Bisse Erkek Giyim Bayilik

Bisse Bayilik
Bisse Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Bisse 

34 yıl önce kurulan Bisse Bayilik bugün gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında kaliteden taviz vermeden yolunda ilerleyerek sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Yurt içinde 34 mağazası bulunan Bisse Bayilik müşteri talepleri doğrultusunda şimdiki öncü konumunu kalite ve güvence ile almıştır. Bisse Bayilik ihraç edilen ilk Türk markası olma hasebiyle bir çok ilklere de imza atmıştır. 1976 senesinden bugüne kendi fabrikalarında ürettiği gömleği ile ciddi bir tecrübe ve makine parkuruna sahip olan Bisse Bayilik 2001 yılından sonra erkek giyimine gömlekte edindiği tecrübeler vesilesi ile dış giyime de taşımıştır. Takım elbise, ceket, pantolon, tshirt, triko, mont, kaban, palto, pardösü ve ayakkabılarını da kalite ilkesi ve güvencesi ile müşterilerin beğenisine sunmuştur.

Bisse Bayilik Şartları

  • Belli bir vizyonu ve misyonu temsil edecek durumda olup gerek müşteri sadakatini sağlayarak gerekse de bayilik avantajlarından faydalanmak.
  • Hazır bir konseptin oluşumu ile müşterilere ve bayilere daha cazip bir iş yeri sunumunun yapılması
  • Yönetim ve personellerin titizlik ile temin edilerek hem müşteri pörtföyünü geniş tutmak hem de bayiliğin getirdiği kolaylıklardan faydalanmak
  • Kaliteye ve müşteri memnuniyetini güler yüzlü personeller ile ve çalışkan personeller ile bir arda tutmanın kolaylıklarından yarar sağlamak.
  • Geniş müşteri kitlesine ulaşarak bayinin belli bir ciro edinmesi ve bayiliğin getirmiş olduğu sorumluluklar ile hem bayinin hem de müşterinin beğenisini kazanmak

Bisse  Şubeleri

İstanbul Bisse Galleria, Adana Bisse M1 Tepe AVM, Bisse Diyarbakır Ceylan AVM, İzmir Bisse Mavibahçe AVM, Bisse Samsun Piazza AVM, Bisse Afyonpark AVM, Bissa Tuzla Marina AVM, Ankara Bisse Optimum AVM, Rize Bisse Rize Merkez, İzmir Bisse Forum Bornova AVM, Ankara Bisse CEPA AVM, İzmir Bisse Egepark AVM, Ankara Bisse Antares AVM, İzmir Bisse Agora AVM, Bisse Maltepe Park AVM, Bisse Trump Tower AVM, Bisse Mall OF İstanbul AVM VE Türkiye’nin bir çok güzide yerlerinde şubeleri siz değerli müşterilerin hizmetindedir.

Sektör olarak giyim sektörü kalite, güvence ve deneyim ister. Türkiye2nin öncü firmalarından olan Bisse kaliteyi, güvenceyi, deneyimi ve güler yüzlü çalışanları ile her daim müşterilerin hizmetine amadedir. Sektörün öncü firmalarından biri olan Bisse yılların getirdiği deneyim ve kaliteyi bir arada buluştururken aynı zamanda müşterilerin talep ve önerilerini de dikkate alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ve müşteri mutluluğunu temel prensip haline getiren Bisse gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında büyümeye devam edecek olup siz değerli müşterilere hizmet vermekten mutluluk duyar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum