Emlak Bayiliği Veren Firmalar

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILIK A.Ş. Bayilik

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILIK A.Ş. franchise
BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILIK A.Ş. franchise
Bayilik.Gen.tr

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILIK A.Ş.

Emlak sektörü kişisel anlayış ile sınırlıdır. Herhangi bir kanun veya sınırlandırma yoktur.  Bu nedenle sektörde bir eksiklik mevcuttur. Emlak konusunda bilgi bankası online olarak Türkiye’de ilk ve tek gerçekleştiren birleşmiş Emlakçılık A.ş 20 yıldan fazla süredir faaliyet göstermektedir.

İstanbul’da başlayarak daha sonradan kendini geliştiren ve bölgesel acentalarla ağını genişleten bir yapıya sahiptir. Özel Emlak kursları da kurarak kendini geliştiren bir şirkettir.

Türkiye’de ilklere imza atan ve atmaya devam edecek olan birleşmiş Emlakçılık A.ş. nu güne kadar sektörde fark yaratarak pek çok ilke imza atmış ve atmaya devam edecektir. Kazanca destek olmayı amaçlayan birleşmiş Emlakçılık A.s her tür sıkıntınızda yanınızda yer alacaktır.

Türkiye’nin her yerine hizmet götürmeyi amaçlayan ve gerçekleştirmek için elinden geleni yapacak olan işletmemiz ayrıca bayilik vermektedir. Her işe uygun farklı farklı alanlarda çalışmak üzere acenteler açılması için başvuru da bulunabilirsiniz.

Franchise hizmeti de veren birleşmiş Emlakçılık A.ş.  Her tür konuda bayilik hizmeti veren işletmelere destek sağlamaktadır. Düzenli aralıklarla para ve yatırım yardımı sağlanmaktadır. Eğitim ve teknoloji  Danışmanlık desteği sağlanmaktadır. 

Tüm bunların yanında büyük projeler üretme ve pazarlama imkanı da sağlar. Bayilik olarak yapacağınız yatırım ve kazanacağınız fazlasıyla para ile işinizi büyütme imkanına sahip olursunuz. Eğer başka bir alanda işletme yönetimi yapıyorsanız bayilik size ek iş fırsatı da yaratacaktır. Yapılacak yatırımın kaliteli ve güvenli olası nedeniyle banka desteği de almak mümkündür.

Farklı bir çözüm alanıdır.  Ayrıca birleşmiş Emlakçılık A.ş sizlere Emlak sektöründe bayilik veren bir marka olabilme ve adını duyurabilme imkanı sağlar. İsim hakkı için gerekli olan meblağ bayilik açılacak il, ilçe ve duruma göre farklılık gösterir.

Franchise için gerekli hizmet karşılığı alınan ücret alınmaz. İlk zamanlarda bayilik desteği sağlayabilmek adına çeşitli kolaylıklar sağlanır. Mesleki ilkeler belirlenmeli ve ona uygun şekilde uygulama gerçekleştirilmelidir

.  Her tür konuda elinden geleni yapmaya Özen gösterir. Mesleki saygınlığı oturtabilmek amacıyla çalışmaları sürdürmek önemli bir detaydır.

Talebi karşılayacak ve piyasaya ayak uydurarak alt yapıyı oluşturmak gerekir. Dikkatli davranılmalıdır. Alt yapı çalışmaları tamamlanmadan çalışmalara başlanması çeşitli sıkıntılara yol açabilir.

Uluslararası gayrimenkul Danışmanlığı geçiş. İçin bir fırsat olan birleşmiş Emlakçılık A.ş bayilik şartlarının tümünden yararlanılmalıdır. Alanında uzman kişilerle çalışılmalıdır ve gerekli olan imkanların toplanması sağlanmalıdır. Tüm bunlar bayilik şartları arasında sayılabilir.

Birleşmiş Emlakçılık A.Ş bayilik şartları

  • İyi bir geçmişe sahip olunması
  • Ofisinizin olması en az iki bölümlü
  • İnternet ve teknolojik altyapı olması
  • Emlak işinde profesyonel olunması
  • Gerekli sermaye
  • 3.000-6.000 arası katılım ücreti
Kuruluş Yılı: 1991

Firmaya Ait İşletme Adedi: 
0

Bayi/Franchise Adedi: 
18

Sağladığı İstihdam: 
85

Başlangıç Bedeli: 
Semt Acenteliklerinde Franchise Bedeli : 4.000 TL – 6.000 TL + KDV arası İlçe Ana Acenteliklerinde Franchise Bedeli : 6.000 TL – 10.000 TL + KDV arası

Yatırım Bütçesi: 
Yeni Ofis kurulumu için, Acentelik Bedeli hariç 10.000 TL — 30.000 TL arasındadır. Mevcut Ofis için Acentelik alınması durumunda, Acentelik Bedeli hariç 2.000 TL – 5.000 TL.

Kullanım Bedeli: 
Tüm Acenteliklerde Aylık 170 TL + KDV Aidat alınmaktadır.

Ortalama Kâr Oranı: 
Değişken

Kârdan Alınan Pay: 
CİRODAN PAY ALINMAMAKTADIR. (Özel Projeler ve Network Emlakçılık Pazarlamaları Hariç)

Bayi/Franchise Hedefi: 
81 ilde en az 250 Acentelik

Hedef Bölge:
Turkiye genelinde Tüm İl, İlçe ve merkezi Semtler, Türki Cumhuriyetler, Avrupa ve Amerika
Yer Seçimi: İl ve İlçe Merkezlerinde, Merkezi Semtlerde Ana Arter Yollar üzeri

Personel Eğitimi: 
Var

Proje Eğitimi: 
Var

Pazarlama Eğitimi: 
Var
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap