Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

Bİ’ÇAY KİOSK BAYİLİK ŞARTLARI

Bi Çay Bayilik
Bi Çay Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Bİ’ÇAY KİOSK BAYİLİK

  Geleneksel tadı ve sunumu ile ünlenen Bi’çay Türkiye çapında bayilik vermeye başlamıştır. Bi’Çay çay demlemede Türk damak tadına hitap etmektedir. Alışılan ve istenilen çay tadı Bi’çayın vazgeçilmez prensibidir. Bi’Çay kiosk bayilik şartları ilk başta bu geleneksel çayı ve sunumu mükemmel şekilde yapmayı kabul etmek anlamındadır. Yarı açık veya kapalı çaydanlık görünümündeki büfeler halkın ilgisini çok çekmektedir.

Çayın yanı sıra kahve ve bitki çayı çeşitleri de sunulmaktadır. Bi’Çay kiosk bayilik şartları içerisinde diğer önemli nokta hijyen koşullarına uymaktır. Bi’çay en hijyenik şartlarda hazırlanan içeceklerin aynı şekilde sunumu ile ünlenmiştir. İki tip kiosk modeli mevcuttur.

Bunlardan ilki yarı açık olup en çok hastanelerde, alış veriş merkezlerinde ve üniversitelerde kurulmaktadır. Kapalı kiosk modeli ise daha çok dış mekânlarda kurulmaktadır. Üniversitelerin, hastanelerin, alışveriş merkezlerinin bahçeleri gibi örneklendirilebilir. Ürünleri çok satan Bi’çay yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.

Bi’çay kiosk bayilik koşulları

  Bi’Çay iletişim yollarından biri ile irtibat kurmanız yeterlidir. Yetkili kişi talebinizi işleme alıcak en kısa sürede randevu için size geri dönüş yapılacaktır. Bi’Çayın kendi internet sitesinde ki iletişim formunu hatasız bir şekilde doldurarak bayilik isteğinizi iletebilirsiniz. Formu doldururken size ulaşılması için gerekli adres ve telefon bilgilerinizi de yazınız. Ayrıca aşağıdaki iletişim adreslerinden birini de seçebilirsiniz.

Bi’çay bayilerine anahtar teslimi kiosks imkânlarının yanı sıra eğitim, personel, reklam ve pazarlama gibi çok önemli alanlarda da destek vermektedir. Yatırımcılar iş kurarken en çok bu alanlarda zorlanmakta hatta yeterli desteği alamama korkusu ile girişimde bulunmaktan çekinmektedir. Bi’Çay tüm bayilerinin kusursuz işlemesi için gereken her türlü tedbiri alır. Öneri ve desteğini eksiltmez. Ayrıca mevcut bayiliğin olduğu yerler bölge koruması içerisindedir.

Bu bakımdan ikinci bir iş garantisi sağlanmış olmaktadır. Bi’çay tadı ve sunumu ile zaten kısa zamanda çevresinin beğenilen ve tavsiye edilen merkezlerinden biri olmaktadır. Bu bakımdan yatırımcıların karlı bir iş arayışının en iyi adreslerinden biridir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum