İngilizce Kursu Bayilik

BEST ENGLİSH Bayilik Şartları

Best English İngilizce Kursu Bayilik Şartları
Best English İngilizce Kursu Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

BEST ENGLİSH BAYİLİK ve FRANCHİSE VERME ŞARTLARI

  Best English Merkezi Antalya olarak kurulan 1987 yılından günümüze kadar binlerce vatandaşa yabancı dil öğrenmesi konusunda eğitim veren Antalya ilinin en eski ve en tecrübeli kurumu olarak Milli eğitim bakanlığı nezdinde eğitim veren kaliteli ve profesyonel bir dil kurumdur. Yabancı dil öğrenmek ya da var olan yabancı dilini geliştirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Best English merkezi Antalya olmakla beraber Türkiye’nin diğer bölge ve illerinde de adını duyurma ve yabancı dil eğitimini geliştirme amacı ile bayilik vermeye başlamıştır. Bunun için bazı gerekli şartlar mevcuttur.

Best english bayilik şartları için gerekenleri birkaç cümle ile özetleyecek olursak franchise hakkında şunları söylememiz mümkündür. Bazı bayilikleri almak için küçük bazen ise orta halli veya büyük sermayelere ihtiyaç duyulabilmektedir. Özellikle büyük yatırımlara kazanç oranında büyük sermayeler yatırılabilmektedir.

Best english bayilik şartları hedefinde var olan eğitim kurumunun adını tüm Türkiye’ye duyurmak ve tüm illerde kaliteli yabancı dil eğitimi vermek amaçlanmıştır. Best english bayilik şartları öncelikle telefon ön görüşmesi ile yapılarak başlar sonrasında yer seçimi, bayilik sözleşmesi, gerekli olan eğitim sistemleri ve kurumlar konuşulur.

Koşullar göz önüne alındığında ingilizce kursu bayilik Best english bayilik koşulları gereğince 220 m2 civarında bir alan gerekli olmaktadır. Ve bu alan M.E. B müfredat ve gereksinimlerini karşılar nitelikte düzenli bir yapı olmak zorundadır. Best english bayilik koşulları için diğer bir seçenekte sermaye durumudur. Bu kurumun bayiliği için Minimum 50.000 ve ortalama üzerinden 75.000 TL gibi bir sermaye olmalıdır. Bayilik açmak için düşünülen öncelikli hedef bölgeler arasında ise İç Anadolu, Doğu Anadolu, Marmara ve Karadeniz bölgeleri ön plandadır. Minimum nakit para ihtiyacı ise 25.000 TL civarıdır.

Bu şubelerin alındığında ortalama kurulum süresi 2 ay kadardır. Yatırımın değer kazanması için ortalama süre ise 8-18 ay gibi bir zamanı kapsamaktadır. Girişimciye bu alanda birçok eğitim verilmekte ve pazarlama desteği sunulmaktadır. 1 Merkez ve 4 franchise şubesi olan Best english bayilik koşulları kısaca anlatılmıştır.

İngilizce Kursu Bayilik

İngilizce Kursu Bayilik

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap