Emlak Bayiliği Veren Firmalar

Berat Oğur Emlak Bayilik Şartları

Berat Oğur Emlak Bayilik Şartları
Berat Oğur Emlak Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Berat Ogur Emlak ile Doğru Yatırım Teknikleri

Ülkemizde son yıllarda gelişen sektörler arasında ilk sırada inşaat sektörü gelmektedir. Artan nüfusun ve gelişen şehirlerin etkisiyle yerleşim birimlerinde eski evler yıkılıp yerlerine çok katlı apartmanlar yapılmaktadır. Konut sayısında meydana gelen artış hem inşaat sektörünü hem de emlak sektörünü canlandırmıştır.

Son yılların gözde iş kollarından birisi olan emlak danışmanlığı doğru teknikler ile yapıldığında ciddi oranda getiriler sağlamaktadır. Emlak sektöründe lider olan Berat Oğur emlak danışmanlığı bayilik şartları doğrultusunda acentelik hakkı vererek marka bir isimle emlak danışmanlığı yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Firma emlak sektöründe yıllardır sunduğu kaliteli hizmet sayesinde sektörde adını lider konuma getirmiştir. Ülke genelinde firmanın ismi ile emlak sektörüne girip yüksek kazançlar elde etmek isteyen emlak yatırımcıları Berat Oğur emlak danışmanlığı bayilik şartları doğrultusunda gereken koşulları tamamlayarak emlak danışmanlığı sektörüne adım atabilirler.

Aynı şekilde mevcut emlak firmaları da müşteri potansiyellerini geliştirebilmek için Borat Oğur emlak danışmanlığının isim hakkından yararlanabilmektedir.

Bunun için yapılması gereken şey Berat Oğur emlak danışmanlığı bayilik koşulları içerisinde yer alan şartları yerine getirerek firma ile bayilik sözleşmesi imzalamaktır. Söz konusu sözleşme ile Borat Oğur emlak marka hakkının kullanılması karşılığında belirli standartların yerine getirilmesini istemektedir.

Berat oğur emlak bayilik koşulları hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

– Emlak danışmanlığı konusunda ilk defa faaliyet gösterecek şirketlerin yatırımcılarının üniversitelerin inşaat ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları şarttır. Bu husus teknik bilgi yönüyle emlak ve inşaat sektöründe diğer şirketlerin bir adım önünde durulması açısından önem taşımaktadır.

– Mevcutta emlak danışmanlığı olan firmaların sahiplerinin ise en az 5 yıldır emlak danışmanlığı hizmeti vermiş olmaları gerekmektedir. Bunun için ticaret odasından alınacak faaliyet belgesinin sunulması yeterlidir.

– Emlak danışmanlığı ofislerinde çalışacak personelin düzgün bir diksiyona sahip olamalrı gerekmektedir. Ayrıca emlak satış ve kiralama alanında tecrübeli adayların istihdam edilmesi firma önceliğidir.

– Bayi adayı firmaların bölgedeki emlak faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmaları ve bölge halkının gözünde iyi bir itibara sahip olmaları şarttır. Bilindiği üzere satış ve kiralamanın ana esası güvendir. İnsanlar güven duydukları firmalarla ticaret yapmaktadırlar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap