Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

BELLA GLORIA Bayilik Şartları

BELLA GLORIA bayilik şartları
BELLA GLORIA bayilik
Bayilik.Gen.tr

BELLA GLORIA SATIŞ NOKTASI AVANTAJLARI VE KOŞULLARI

BELLA GLORIA Öncelikle 1989 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamış olarak ardından yapmış olduğu bu güçlü hizmet anlayışını ilerletmesinin ardından 2014 yılı itibariyle bayilik açma koşullarını ve avantajlarını sunarak bu konuda yetkili satış noktası olmak isteyenlere özel hizmet sunmaya başlamış bulunmaktadır.

Sizler de Bella Gloria avantajından ve kalitesinden yola çıkarak bu ürünleri müşterilerle buluşturmak, böylece hem kendinizi hem de Bella Gloria şirketini kazandırmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak bir stand açabilme olasılığına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra bayilik açabilmeniz için sizlere sunulmakta olunan 3 seçenekten birisini tercih etmeniz ve bu doğrultuda kazanmaya başlamanız son derece mümkün hale gelecektir.

Bunlardan ilki olarak yetkili satış noktası şeklinde bella gloria kiosk bayilik şartları hizmeti verilmektedir. Kendi satış noktanızda 50×50 cm ölçülerinde veya dilerseniz kedi belirleyebileceğiniz bella gloria kiosk bayilik şartları üzerinden böyle bir bayilik oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte Franchise mağazaları şeklinde belirli sözleşmeniz olması durumunda 4×4 boyutlarında standlar açarak bu hizmeti gerçekleştirebilirsiniz.

Bayilik veren firmalar arasında yer alan Bella Gloria’dan bayilik almak isteyenler için üçüncü yol daha vardır. Bu son yol da seyyar olarak bu satışı açık alanlarda gerçekleştirebilmenize olanak sunmakta olan bir sistemi sizlerle buluşturmasıdır. Bu sistemle eğer standınız varsa sizler de açık alanlarda Bella Gloria ürünlerini müşterilerle açık pazar şeklinde buluşturup bella gloria kiosk bayilik koşulları olarak sunabileceksiniz.

Bütün bunlarla birlikte ayrıca Avm şeklinde bir satış yapma isteğiniz durumunda da sözleşme koşullarını kabul etmeniz halinde bir mağaza şeklinde de satışını etkin bir biçimde müşterilerle buluşturmak için sizlere tanınan süreler doğrultusunda başvuru formunuzu doldurmanız halinde sizlere verilen onay sonrası bu işlemi yapmaya başlayabileceksiniz.

Bunun için son derece önemini korumaya devam etmekte olan fırsatlardan yararlanmak için de bayilik şartlarından birisi olarak bu 3 koşullardan asgari en az 1 tanesini karşılamak durumuyla karşı karşıya bulunmaktasınız. Eğer bunlardan birisini karşılamayacak durumda iseniz bu iş size göre olmamakla birlikte başvuru formunda bunu açıkça belirtmeniz objektif iyi niyet kuralı gereği lehinize olacak ve ilkeli davranmanız yarar kazandıracaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap