Klima Bayiliği Veren Firmalar

Beko Klima Bayilik

Beko klima bayilik
Beko klima bayilik
Bayilik.Gen.tr

Beko Klima

Beko Vehbi Koç tarafından kurulan markadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka 1950 yılında salça ve konserve fabrikasını Bejerano ile ortak kuran Koç, 1954 yılında Bejerano ve Koç isimlerinin ilk hecelerinin birleşmesi sonucu ortaya çıkar. Marka Anadolu’da bayilik veren ilk markalardandır.

Beko yılların verdiği deneyim ve çalışma azmi ile bulunduğu noktaya sıfırdan gelmiştir. Franchise veren firmalar arasında olan markanın önceliği her zaman iç in müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğundan yapmış olduğu çalışmalarda buna dikkat etmiştir. Beyaz eşya alanında ilerleyen marka klima sektöründe de hızla ilerleyerek klima bayiliği veren firmalar arasında öncü olmuştur. Klima sektöründe her çeşit klima üreten marka iklimlendirme alanına yenilikler getirir.

Beko klima bayilik şartları

Beko klima yılların verdiği tecrübe ile girişimcilere destek olacak çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Firma yetkilileri kendi tecrübelerini girişimci arkadaşlarla paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olur. Bayilik veren firmalar arasında yer alan Baymak klima yeni Pazar alanı vermek ve var olan müşteri kitlesine yenisini eklemek için klima bayiliği verir.

Beko klima ile çalışmak ve bu dev aileye üye olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken başvuru yapmak olacaktır. Beko klima bayilik vermek için şartlar sunar. Öncelikle bayilik alacak olan kişinin kendi vizyon ve misyonunu benimsemesini, işine sahip çıkan, prezentabl, güler yüzlü ve iletişim yönü güçlü olan bireyler olmanızı ister. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile bayilik için görüşmeniz sırasında size gerekli olan tüm bilgiler detaylı bir şekilde verilecektir. Franchise sistemini size anlatan firma yetkilileri bayilik şartlarında anlaşmanız takdirde sözleşmeyi imzalar.

Beko Klima alanında uzman dev kadrosu bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra size gerekli olan eğitimi verecektir. Bu eğitim içerisinde pazarlama, personel ve hizmet içi eğitim bulunur. Bayilik veren firmalar arasında olan Baymak klima bayilik için size gerekli olan tüm malzemeleri vererek işlerinizde yardımcı olur. Klima bayiliği veren marka tüm klima modellerinin nasıl kurulduğu hakkında bilgi verir. Beko klima reklam ve tanıtım ç alışmalarını kendisi yapar.

Beko klima ilke edindiği vizyon ve misyonu doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için çalışır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka TSE belgesi ile klima satışlarını yapan firma klimalarla ilgili her türlü arıza, bakım ve onarım işlerinde firma yetkilileri haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetinizdedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap