Beyaz Eşya Bayiliği Veren Firmalar

Beko Bayilik

Beko bayilik
Beko bayilik
Bayilik.Gen.tr

Beko

Beko kurucusu Vehbi Koç olan kurumsallaşmış ve her geçen gün hızla ilerleyen, lider firmalardandır. Türkiye’nin ilk sanayileşmeye başladığı dönemde Vehbi Koç tarafından kurulan şirket bayilik veren firmalar arasında yer alır. Bir dünya markası sloganıyla hareket eden marka, dünya lideri olmaktadır. Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan firma yaşam alanlarınızın daha konforlu olması için çalışmaktadır.

Beko 1950’li yıllarda bir salça ve konserve fabrikası için Bejerano ile ortaklı kuran firma 1954 yılında Bejerano ve Koç’un ilk iki harfinin birleşmesinden oluştururlar. O yıllarda ülkenin durumundan dolayı faaliyet gösteremese de ilerleyen yıllarda elektronik alanda faaliyet gösteren Beko Anadolu’da ilk kez bayilik veren firmalar arasında ilk sıradadır.

Beko Bayilik beyaz eşya bayilik ve franchise uygulaması veren önemli firmalar dan bir  tanesidir.

Tüm dünya da neredeyse bir çok il ve şehir de ciddi bayilikleri ve franchise hizmetleri bulunan firma yıllardır elektronik ev ve eşyaları ile ön plana çıkan nadir firmalar dan bir tanesidir.

Ülkemiz de de halkımızın , milletimizin güvenini son derece etkin ve etkileyici bir şekil de göz önüne serilen firma sayesin de Beko Markası ciddi anlam da öne çıkmak ta ve çıkarılmaktadır.

Beko markası bayilik ve franchise uygulamaları esas alındığın da ise diğer bir çok büyük ve katı firmalar, şirketler gibi öncülüğünü ve katılığını hiç bir zaman elin den brakmamaktadır.

Beko markasının bayiliğini almak , franchise hizmetlerin den yararlanmak istiyorsanız bir kere çok ciddi bir eğitim seminerin den sorunsuz bir şekil de geçmeniz gerekmektedir.

Ülkemizin ve dünyamızın göz de firmaların dan bir tanesi olan Beko markası hiç bir zaman hiç bir dönem de franchise sorunu ve ya bayilikleri ile herhangi bir sorun yaşamamıştır.

Buna en büyük engel ise çalışmaları ve bu alan da ve yol da gerçekleştirmiş olduğu projeler örnek olarak ve alınarak gösterilebilirler.

Beko Bayilik beyaz eşya bayilik ve franchise uygulamaları çerçevesin de siz değerli yatırımcılarına bir çok hizmet sunmaktadır. Bunlar dan başta gelen eğitimli ve deneyimli kalifiye eleman personel desteği üstelik maddi ve manevi her türlü destek beko markası tarafın dan yatırımcılara sunulmaktadır.

Ülkemizin bir çok alanın da beko firmasının yıllar dan bugüne süre gelen bir franchise sistem büroları söz konusudur. Dünya da ise gerçekleştirmiş olduğu teknolojik ve bilimsel olmanın yanı sıra son derece değerli projeler ile de ileri gitmeyi dünyayı ileri götürmeyi amaçlayan marka, kurum ve şirketler den bir tanesidir.

Beko Bayilik şartları

Beko Anadolu’da ilklere imza atan, yaşam alanlarınız daha yaşanılır ve konforlu hale getirmeye çalışan küçük bir kuruluşken zaman içinde sektörün devlerinden olmayı başarmıştır. Firma bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Nedeni de müşteri memnuniyetine önem vermesidir.

Beko beyaz eşya bayiliği vererek girişimcinin yanında yer aldığını ve onlara kendisinin deneyimlerinden yararlanabileceğinizi gösterir. Firma dünya devi olma yolunda tüm dünya ülkelerine ve Türkiye’ye bayilikler vererek yeni Pazar alanları yaratı ve var olan müşterilerine yenisini ekler. Böylece hem firma yetkilileri hem de girişimci kazançlı çıkar.

Beko dünya markasına katılmak ve sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız tek yapmanı gereken şey bayilik almak olacaktır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firmaya başvuru yaparak gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Firma yetkilileri size bu konuda gerekli olan bilgiyi verecektir. Beyaz Eşya bayiliği veren beko bayilik vereceği kişilerde bazı özellikler arar. Bunların başında işine sahip çıkan, güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, prezentabl insanlar olması önemli yer teşkil eder. Markaya dahil olmak ve bayilik almak istiyorsanız firma yetkilileri ile iletişime geçip bayilik için istenen şartları öğrenebilirsiniz. Görüşme sırasında isim hakkı bedeli isteyip istemediklerini ve kurulum bedeli olarak ne istediklerini size söylerler. Şartlarda anlaşılırsa bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları kanunen koruma altına alınır.

Beko bayilik sözleşmesini imzaladıktan sonra size ve yanınızda çalışacak olan personele gerekli olan hizmet, işletmece pazarlama desteği verilir. Beko ailesine bayilik alarak üye olabilir ve yatırımınızı en kısa süre içinde % 100 kazanca dönüştürebilirsiniz. Dev kadro franchise verdiği firmaların ihtiyaç duyduğu her an yanındadır.

  • -Logo, Renk ve Dış Tasarım Beko Markası uyumlu hal de olacak
  • -Yazılım Desteği Beko Markası tarafından sağlanacak
  • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Beko Markası önderliğin de yapılacak
  • -Mağaza İçi Eğitim (talep edilirse) Beko Markası tarafın dan bu hizmet verilecek
  • -Beko Markası Görsel Kütüphanesine Erişim Beko Markası bilgisi dahilin de ve izinle olacak
  • -Tüm Ürünlerin Görsel Kullanım Beko Markası görsel kullanımlarına son derece uyumlu olacak.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap