Fast Food Bayilik

Beef Burger Bayilik

Beef Burger Bayilik
Beef Burger Bayilik
Bayilik.Gen.tr

  FAST FOOD BAYİLİĞİNİN YENİ TRENDİ ‘BEEF BURGER’

Beef Burger 2011 yılında Türkiye’nin bursa şehrinde faaliyete girmiş bir fast food bayiliği olarak karşımıza çıkmaktadır. 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 1 merkez şubesi ve 4 franchise yani bayi şubesi bulunmaktadır. Bu hızlı gelişimlerini yeni girişimcilerle de paylaşmak isteyen beef burger, başta bursa, İstanbul, Eskişehir ve Çanakkale bölgelerine bayilikler verecektir. Hedeflenen bayilik sayısı toplamda 30 olan Beef Burgerin bu iş alanında girişimci olmak isteyenlerden bir takım beklentisi mevcuttur.

Bayilik alabilmek için aranan özellikler:

1) Daha çok ana bölgelerde yer alan ve kirasının çok yüksek olmadığı dükkânlar bu proje için başta aranan özelliklerdendir. Merkezde bulunacak olan restoranın müşteri potansiyeli, servis süresinin daha hızlı olacak olması hem müşteri için hem de restoran çalışanları için olumlu bir izlenim bırakacaktır.

2) Bayilik almak isteyen kişi veya kişilerde aranılan özellik ise; kendiişlerinin başında durmalarıdır.

3) Bayilik görüşmeleri için öncelikle telefon ile bilgi almanız gerekmektedir. Ardından yapılacak olan ön görüşme ile işlerin ilerleyişi sağlanacaktır. Görüşme olumlu geçtiği takdirde mekân seçimi yapılıp bunu franchise sözleşmesi ile sağlamlaştıracaklardır. Sözleşmeler imzalandıktan sonra ise son aşama olan kurulum aşamasına geçilmektedir.

Beef burger ürünlerinin kalitesi ile mekân konseptleri ve fiyatlarının rakiplerine nazaran daha uygun olmasından dolayı kendisini rakiplerinden ayırmaktadır.

Aşağıda belirtilen maddeler Beef Burgeri bayilik yatırım bilgileridir:

1 )Bayilik için giriş bedeli 50.000tl’dir. Bunun yanı sıra mimari projelendirmeden dolayı ortaya çıkacak olan maliyet m2 başına 1.900tl +KDV’dir.

2) Bayilik için seçilen hedef bölgeler İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Eskişehir’dir.

3)İsim hakki için istenen bedel 50.000 TL’dir.

4)m2 başına düsen ortalama kurulum maaliyeti:1.900 TL’dir

5) Şubenin açılabilmesi için gerekli olan miktar Minimum 180.000 TL’dir.

6) Ortalama şube açılış maliyeti ise 250.000 TL’dir.

7) işletme için gerekli olan sermaye ise ortalama 250.000 ile 300.000 tl arasındadır.

8) Şube veya Şubelerin ortalama kurulum süreleri 40 gündür.

9) Bayilik alan işletmecilerden her hangi bir reklam ücreti talep edilmemektedir.

10) Bayilerin kazandıkları gelirden her hangi bir ücret alınmamaktadır.

Beef Burger’in bayilik ürün konsepti ise şu şekildedir:

  • hamburger
  • köfte
  • ızgara et çeşitleri
  • waffle ve içeceklerdir.

Beef Burgerin ortalama kar marjı %70’dir. Bunun yanı sıra yapılan bütün masrafların kişiye geri dönüş süresi 12 ile 24 ay içerisindedir. Girişimcilere eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, bölge koruması gibi alanlarda yardımcı olunmaktadır.

Beef Burger iletişim bilgileri:

İGİLİ KİŞİ: Mert Oktay

ADRES: Kükürtlü Mahallesi, kükürtlü caddesi No: 63B Osmangazi/ Bursa

Telefon:0224 233 50 00 -0536 524 52 33

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap