Bebek Ürünleri Bayilik

BEBE STARS (APART BEBE) BAYİLİK

BEBE STARS (APART BEBE) BAYİLİK
BEBE STARS (APART BEBE) BAYİLİK
Bayilik.Gen.tr

APART BEBE

Apart Bebe apart grup endüstriyel tarafından kurulmuş olan anne ve bebek ürünleri satışını yapan markadır. 2012 yılında kurulan çiçeği burnunda olan marka kısa sürede hızla büyüyerek sektöründe öncü olmuştur. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka sektöre pek çok yenilik getirmiştir. Bunların başında bebek ürünleri satışını online yapan firmaların başında yer alır.

Apart bebe üretimde ve satışta öncelikle müşteri memnuniyetine dikkat eden ve insan sağlığı için çalışan markadır. Bu yüzden üretimde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka Avrupa’dan ithal edilen bebek malzemelerinin Türkiye distrübütörlüğünü üstlenir. Ürünlerini Avrupa’dan ithal eden marka bebek ürünleri bayiliği vererek hedef kitlesini genişletmek ister.

Apart Bebe Bayilik Şartları

Apart bebe bebek giyim sektöründe öncü olan firma girişimcilere destek verir. Türkiye’nin lider markası olan firma başarısını daha da büyütmek ve yeni Pazar alanı elde etmek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Marka çalışanları yılların verdiği tecrübe ve deneyimi yeni iş kurmak isteyenlerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olacaktır. Vereceği bebek bayiliği ile yeni müşteri kitlesine ulaşacak olan marka ürünlerini ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırabilir.

Apart Bebe ile çalışmak için bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olur. Bayilik için firmanın bazı şartları vardır. Bunların başında öncelikle iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek, başarı hırsı olan, iş hayatında tecrübe edinmiş olan, gerektiğinde tam zamanlı çalışacak olan kişiler önceliğidir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka avm ya da yaya trafiğinin en işlek olduğu yerlerde iş yeri açılmasını ister. Bebek ürünleri bayiliği alacak kişinin teknolojiden ve yazılım teknolojisinden anlamasını bekler

Apart bebe açılacak olan şubenin isim hakkı bedeli için 1 TL ister. Ortalama şube açılışı için 50000 TL, minimumu şube açılışı için de 30000 TL isterler. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka işletme sermayesi için 35000 Tl ister. Açılacak olan bebek ürünleri bayiliği ile kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğünü görürsünüz

Apart Bebe bayilik anlaşması imzalandıktan sonra size ve yanınızda çalıştıracağınız personele işletme, pazarlama ve hizmet eğitimi verilir. Bayilik veren firmalar arasında olan markanın alanında uzman çalışanları reklam ve tanıtım çalışmalarını üstlenirler. Açılacak olan mağazanın tasarımını kendi belirledikleri gibi olmasını isterler. Bu konuda size yardımcı olurlar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap