Bilgi Bankası

Bayilik Dünyasına Yeni Bir Bakış

Bayilik.Gen.tr

Ülkemiz insanının her zaman olumlu bir bakış ile karşıladığı bayilik sistemine yeni bir bakış açısı getiriliyor. Bayilik sistemini girişimcilik ve yatırımcılık gibi farklı ekonomik alternatifler ile harmanlayarak ziyaretçilerine sunan Bayilik Listesi tasarımını değişerek bir içerik pazarı olmayı hedefliyor.

Hem bayilik veren firmalar tarafından hem de tedarikçi firmalar tarafından içeriklerin sunulabileceği bir planlama ile yoluna devam etmek isteyen bayilik listesi, kısa sürede yükselmeyi ve bayilik satışı gerçekleşen bir pazar olmayo hedefliyor. Bayilik ve franchise sistemi üzerine yaklaşık bir yıldır yatırımları süren bayilik listesi, son adımı da kısa zaman içerisinde tamamlayacak gibi.

Bayilik veren firmalar için online bayilik profilleri hazırlayan, bu profillerin istatistiklerini sunan, kişilere online bayilik başvurusu yapma ve tüm süreçleri panel üzerinden yönetme fırsatı sunan site, özellikle bayilik satışı üzerine odaklanmış firmalar tarafından tercih edilecek gibi.

Bayilik arayan yatırımcılar ise bu site sayesinde en güncel tekliflere anında ulaşabilecekler. En güncel içerikler ile hem bilgi sahibi olabilecek, hem de güncel tekliflerden haberdar olabilecekler.

Bayilik Veren Firmalara Yeni Bir Pazar

Ayrıca girişimcilik, liderlik, kişisel gelişim gibi ilgi çekici konularda da içerikler üreten site, bu kanallardan topladığı ziyaretçiler ile bayilik tekliflerini buluşturmaya çalışıyor.

Her gün, arama motorlarından bayilik, franchise, girişimcilik ve para kazanma gibi aramalardan gelen trafiği, ilgi çekici ve faydalı içerikler ile sadık ziyaretçi haline getirmeye çalışırken, diğer yandan da güncel bayilik teklifleri ile buluşturmayı hedefliyor.

Firmalar için sadece bayilik pazarlaması için ayrılmış bir içerik pazarı mevcut değil. Bu açıdan bayilik listesi önemli bir açığı kapatabilir. Ayrıca bayilik verene firmalara ürün ve hizmet satışını hedefleyen tedarikçilere de reklam imkanları sunuyor. Böylece hem bayilik vermeyi hedefleyen firmalar buradan bayilik taleplerini alabilir hem de tedarikçi firmalar bu firmalar ile iletişim kurabilirler.

Ayrıca diğer alanlarda ürün ve hizmet veren kişi ve kurumlar da burada ürün ve hizmet tanıtımı yapabilirler.Dijital pazarlama uzmanları, reklamcılar, tasarımcılar, sektörel yazılımlar firmalara bayilik listesi vasıtası ile ulaşabilirler.

Yeni bir açılım getirmeyi hedefleyen bayiliklistesi.com’un çıktığı yolda başarılı olmasını diler, yeni yatırımlarının tüm bayilik dünyasına yeni ticari hacimler ve kar getirmesini dileriz.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Merhaba, bugüne kadar içinde bulunduğum birçok proje dahilinde olan isüstünde projesinde iş fikirlerimi, deneyimlerimi, araştırmalarımı, bilgilerimi derleyerek paylaşmaya devam etmekteyim...

Yorum Yap