Yurtdışına Bayilik Veren Firmalar

BAYDÖNER Yutdışı Bayiliği

Baydöner Yurtdışı Bayilik
Baydöner Yurtdışı Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

BAYDONER

  Baydöner, Türk damak tadına en çok yakışan lezzeti ile yıllardır süre gelen büyüme hedeflerini devam ettirmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında ki yatırımlarına aralıksız devam eden Baydöner, uluslararası alanda bir marka haline gelme yolunda hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. Bu sebeple Baydöner bayilik vermekte ve bayilik şartlarını sunarak tüm imkânları sağlamaktadır.

  Firmamızın en büyük amacı Türk dönerini dünya çapında markalaştırmaktır. Bu sebeple bayilik başvurusu yapanlara kapılarını açıyor. Franchise başvurusu yapan adayların şube açabilecek yatırımlara uygun finansal imkânları mevcut bulunduran, Baydönerin kurumsal kültürüne ve etik değerlerine uyum sağlayacak kişiler arasından seçilecekleri ve büyüme odaklı hedeflerimize uygun çalışmalar sürdürmeleri beklenir. Hedef ülkelerin başında komşu ülkeler, Ortadoğu ülkeleri ve Türki Cumhuriyetleri gelmektedir. Bu ülkelerle beraber diğer dünya ülkelerinde de büyümeyi amaçlamaktadır. Baydöner, çalışanlarına her türlü eğitim ve denetim hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve lezzetli üretim ve servis sağlamak için gerekli eğitimleri vermekle birlikte işletmelere düzenli kontroller sağlayarak çalışanları ve işletmeyi denetlemektedir.

BAYDÖNER YURTDIŞI AİLEMİZE KATILIN

  Baydöner on yıl için franchise vermekle birlikte yer seçimi konusunda işletme açmak isteyen kişinin görüşleri doğrultusunda yer seçimi yapmaktadır. Yer seçiminde dikkat edilen hususlardan en önemlisi bölgenin işlek olması ve ana caddeler üzerinde olmasıdır. Bunların yanında yurtdışına bayilik konusunda titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtdışı konusunda önceliğini Ortadoğu’da büyümek olarak belirlemiştir.

Zaten Türk dönerini tüm Dünya’da tanıtmayı ve sunmayı başarı ile gerçekleştiren tüm hijyen kurallarına ve ürün kalitesine özen gösteren en büyük döner markasıdır. Özellikle diğer markalardan farklı olarak yut dışında hızlı ve istikrarlı büyümeler gerçekleştirmek Baydöner’in gelecek planlarında temel hedeflerini oluşturuyor. Belirlenen restoranın dış oturumu olmasına dikkat edilir ve bu işletmenin kirası baydöner tarafından karşılanır. Bununla beraber işletmenin tüm mimari ve tasarımı baydöner ekibinin mühendis ve mimarları tarafından belirlenerek uygun hale getirilir.

Yurtdışına bayilik için başvuran kişilerin Baydöner’in sunduğu eğitim programına katılmaları şartı aranmaktadır. Restoran yatırımcısında aranan şartlar mevcut değil ise bir başka işletmeci aracılığı ile işletmeyi yürütebilir. Tüm geniş imkânları sunarak Baydöner ailesine katılmanızı temenni ederiz.

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı $ 250,000 +KDV
Minimum Şube Açılış Maliyeti $ 250,000 +KDV
Franchise bedeli : $ 50.000 +KDV
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-16 AY
Reklam Payı %2
Sürekli franchise ödemesi %5
Gerekli Alan 150 – 200 m2
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap