Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Battalzade Çiğköfte Bayilik Şartları

Battalzade çiğköfte bayilik sartları
Battalzade çiğköfte bayilik sartları
Bayilik.Gen.tr

BATTALZADE ÇİĞKÖFTE

Hijyen bizim için önemlidir diyen firma üretimlerini steril ortamlarda gerçekleştirir. Üretim için gerekli olan tüm belgeler sahiptir. Temiz, hijyenik ve titiz ekibi ile elinden gelen özveriyi gösterir. Battalzade çiğköfte,  müşterilerine üretimin yapıldığı pırıl pırıl mutfağı gezme fırsatı veriri. İçlerine sinerek yerler.

Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi dünya standartlarında üretirler. Türk damak tadının en iyi şekilde yansıtıldığı lezzetimiz, gıda kontrolünden geçtikten sonra, müşterilerin sunumuna hazırlanır. Daha fazla kitleye ulaşmayı hedef edinen firma, bayilik veren firmalar arasında bulunur. Üretimde kullandığı bulgur, salça ve baharatları en iyi firmalardan alır. Yeşillikler güvenilir yerden alını, steril ortamda yıkanır ve sunuma hazırlanır.

Müşteri memnuniyeti için firma tüm gayretiyle çalışır.

BATTALZADE ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcileri kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan firma bayilik vermeye devam etmektedir. Verdiği bayilik ile yatırımcıların önünü açar. Daha fazla kitleye ulaşmış olur. Yeni Pazar alanına sahip olur. Tüm Türkiye’ye verilen bayiliklerde firma isim hakkı bedeli istemez. Kurulum giderleri yatırımcıya aittir.

Yatırımcı yılların verdiği tecrübe, lezzet ve markayı kullanma hakkı elde eder. Deneyimli kadronun desteğini alır. Battalzade çiğköfte bayilik vermek için öncelikle yatırımcıların bayilik başvurusunda bulunmasını ister. Bayilik başvuruları firma yetkilileri tarafından kontrol edildikten sonra, yatırımcıya dönüş yapılır.

Eğer şartlarda anlaşırlarsa bayilik anlaşması yapılır. Franchising bedeli diğer firmaların bedelleri ile aynıdır. Firma bayilik anlaşmasından sonra size ve iş yerinizde çalıştıracağınız elemanlara gerekli olan pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Firma sizin yardıma ihtiyacınız olduğu her an destekçiniz olacaktır.

Uzman ekibini anında size yardım için yönlendirir. Açılacak iş yerinin dekorasyonunun firmanın konseptine uygun olması şarttır. Firma mimari desteği size verir. Açılacak iş yerinin tüm Türkiye’ye reklam ve tanıtım işini firma üstlenir. İlk günden itibaren reklam çalışmalarına başlar. Bu çalışmalardan en ufak ücret almaz. Açılan iş yerlerine üretilen yiyecekler, el değmeden vakumlu poşetlerle paketlenir. Günlük ve taze olarak bayiliklere gönderilir. Müşteriler taze ve temiz çiğköfte yerler.

Firma açılışa özel tüm bayiliklerine ücretsiz çiğköfte ve ikramlarda bulunur. Bu çiğköftelerin satışından ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonraki dönemlerde satışınızdan % 100 kazancınız olur. Düşük maliyete, yüksek kazançlar elde edersiniz. Battalzade çiğköfte bünyesinde yer almak için temiz, titiz, özverili ve çalışkan olmak şarttı. Kısa zamanda sizde firma gibi lezzetli üretim yapmaya geçebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap