Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Baks Cafe Bayilik

Baks Cafe bayilik
Baks Cafe bayilik
Bayilik.Gen.tr

Baks Cafe

Baks Cafe 1981 yılında Almanya’da donuk döner üretmek amacı ile kurulmuştur. Avrupa’ya yüksek hizmet standartları ile adını yazdıran Baks Cafe 1996 yılında Türkiye’ye ilk şubesini İzmir’de açtı. Unlu mamüller üreten firma fırından çıkan sıcak atıştırmalık ürünler ile oldukça kısa sürede birçok şubeye ulaşmayı başardı. Cafe bayiliği veren firmalar arasından hızla yükselerek 12 mağazaya yükselen Baks Cafe, cafe/tatlı/ pasta bayiliği veren firma olarak işletmecilerin yüzünü güldürecek geniş ürün yelpazesi ile her damaktadına hitap ediyor. Franchise veren firma kahvaltılık ürünler, poğaça, börek, simit, tost çeşitleri, soğuk ve sıcak sandviçler, burgerler, spesiyaller, pizza çeşiteri, salatalar, pasta, cheesecake, kek, tatlı, kurabiye, soğuk ve sıcak içecekler ile cafe bayilikleri veren en zengin ürün çeşitliliğine sahip.

Baks Cafe Bayilik Şartları:

. kapalı mekan olarak işletme yerinin en az 50 metrekare olması

. İşletmenin kurulacağı yerin avm ya da insan trafiğinin yoğun olduğu caddeler üzerinde olması Baks Cefa bayiliği almak için oldukça önemli bir koşuldur.

. Gerekli fizibilite çalışmasının ardından toplam maliyet tutarının ödenmesi gerekir.

. Konsept mağazalar açan Baks Cafe her şey dahil dükkanlar kurmaktadır

Baks Cafe Bayilik Şartları girişimciyi zorlamayacak, yüksek kar marjı ile yeni iş kurmak kişiler için oldukça büyük bir fırsat olarak ortaya çıkmaktadır. Yüksek ciro hedefi doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması, mekanın iç mimarisinin tasarlanması, operasyonel destekler ve eğitim danışmanlığı da Baks Cafe franchise almak isteyen kişiye firma tarafından sunulan hizmetler arasında bulunmaktadır. İzmir Kordon, İzmir Kıbrıs Şehitleri, İzmir Gıda Çarşısı, İzmir Çankaya, İzmir Batı Ataşehir, İzmir Karşıyaka, İzmir Bayraklı, İzmir Işıkkent, İzmir Hatay ve Manisa’da açılan bayilik işletmeciler için oldukça yüksek bir kazanç sağlamıştır.

Baks Cafe hızlı tüketim sektöründe özellikle zamanı kısıtlı olan kişilere sağlıklı beslenmelik ürünleri uygun fiyata satarak müşteri potansiyelini arttırmayı amaçlamakta. Bayilik alarak yüksek satış hedefi yakalamak için atıştırmalık yiyeceklerin yanında sunulan çay çeşitleri, kahveler ve taze meyve suları, salatalar ile koşturmaca içinde olan insanların gelmek için sıklıkla uğradığı yer olarak mekanınızı tercih edecektir.

Franchise alarak ticaret yaşamında insan sağlı açısından güvenilir ürünler sunarak başlayacağınız öyküye başarılı bir ticaret yaşamı ile devam edebilirsiniz. Girişimciler için ticareti cazip hale getiren Baks Cafe bayilik ile internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak birebir iletişime geçebilirsiniz. Girilen bilgiler doğrultusunda yetkili kişi ile bir araya gelerek yatırım amacınız, beklentilerinizle ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum