Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Badegah Dibek Kahvesi Bayilik

Badegah Dibek Kahvesi Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Badegah Dibek Kahvesi

Badegah Dibek Kahvesi, çağdaş bir dizaynın ve farklı kültürlerin harmanlanmasıyla ünlüdür. Özenle seçilmiş kahveleriyle her noktası ayrı ayrı düşünülmüş mekan tasarımıyla, müşterilerine farklı bir ütopya sunan Badegah Dibek Kahvesi, buram buram kahve kokan dünyasıyla kapılarını müşterilerine açmaktadır.

Badegah Dibek Kahvesi’nin ne kadar kaliteli olduğunun bilincinde olan birçok işletmeci de franchisingini kullanmak istemekte ve bayilik talep etmektedir. Efsaneleşmek isteyen bir kafenin bayilik şartları da elbette ki o statüde olmaktadır.

Tamamen müşteri portföyü dikkate alınarak yapılan bayilik şartları, işletmcilerin onayını geçtikten sonra Badegah Dibek Kahvesi yetkilileri tarafından mekan düzenlenmeye başlar. Bu işletme elini taşın altına koyarak, zamanından, kişisel ihtiyaçlarından taviz vererek, müşterilerinin isteklerine uygun kahveler ve tatlılar yapmakta tüm müşterilerinin kalite standartlarını en üst seviye de tutarak hizmet etmektedir.

Badegah Dibek Kahvesi Bayilik Şartları

Badegah Dibek Kahvesi, sadece bulunduğu bölgede değil, tüm illerde tanınmaktadır, telefondan, internetten çok sayıda memnuniyet mesajları toplamakta ve kendileri de müşterilerinin görüş/ önerilerini dikkate almaktadır. Müşterlerin tüketim amaçlarına uygun kahveler yapmasından ötürü “Badegah Dibek Kahvesi” franchise çokça tercih edilmektedir.

Kalitesi önemli olduğu kadar sunmuş olduğu hizmet karşılığında aldıkları ücrette müşterilerin kesesine uygundur ve bu şekilde kişilerden tahsil edilir. Tabiki bunların yanı sıra “Badegah Dibek Kahvesi Bayilik şartları, işletmecilerin de haklarını düşünerek ihtiyaç ve talep listesi oluşturur.  Ne çok ucuz ne de çok aşırı pahalı olup müşterilerinin ve bayilik alan müşterilerinin bütçelerini zorlamamaktadır.

Amaç, işletmeye ve müşterilerine uygun fiyata daha seçkin bir hava katmaktır. Bu Badegah Dibek Kahvesi’yle mümkündür. Badegah Dibek Kahvesi Bayilikleri, işletmelerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Değişen şartlarla birlikte kafenin dizaynı üzerine de birçok değişiklik yapılmıştır. Badegah Dibek Kahvesi, piyasadaki diğer kafelerin belirleyicisi konumunda olarak, insanları mutlu etmektedir.

Badegah Dibek Kahve Bayilik Şartları, profesyonel şekilde düzenlenmiş olup, barista eğitiminden tutulup, kafede yer alan küçücük aksesuarlara kadar hiçbir detay kaçırılmadan yerine getirilir. Badegah Dibek Kahvesi, uzun süreli alınan eğitimler, tecrübeler ve beceriler ışığında kahve ve çikolata seçimi/üretimi yapılır. Bayilik şartları doğrultusunda tüm işletme sahiplerinin, kahve açacak mekânları incelenir ve uygun olup olmadığı kontrol edilir. Tüm bu işlemler koordineli bir şekilde yürütülüp, devamlı bir bilgi akışı sağlanmaktadır.

Badegah Dibek Kahvesi, kahve zincirini arttırarak Türk kültürünü, değerlerini tüm insanlara duyurmayı amaçlamaktadır. Bunun için bünyesinde barındırdığı elemanlarına ve bayiliklerde görev alan kişilere çok güvenmektedir. Dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini de birleştiren birçok tadı da insanların beğenisine sunmaktadır. Badegah Dibek Kahvesi, lezzetli bir sunumun adresidir.

badegah dibek kahvesi

badegah dibek kahvesi

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma TANRIVERDİ ORGANİZASYON GIDA
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı 8
Toplam Şube Sayısı 2
Hedeflenen şube sayısı 40

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 35.000 TL
İsim Hakkı Bedeli 20.000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %50
Giderden Pay Belirtilmemiş
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap