Su Bayiliği Veren Firmalar

Aytaç Su Bayilik

Aytaç Su Bayilik
Aytaç Su Bayilik
Bayilik.Gen.trAytaç Su

Aytaç Su 1994 yılında yerel iş adamları tarafından kurulmuştur. 1997 yılında ise Yimpaş holding bünyesine katılarak hedef kitlesini daha da büyütmüştür. Üretim tesisleri Sarka\Hendek ve Yozgat \ Çayıralan tesislerinde olup son sistem teknoloji kullanılır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın yaptığı her üretim steril ve hijyenik koşullarda olur.

Aytaç su sofralarınıza gelen eşsiz suların kaynağını Bolu Akyazı arasında bulunan Kerem Ali Dağlarının Çamlıca beldesinde bulunan Gökçe ağaçlık mevkiinden alır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka suları el değmeden her boydan oluşan polikarbon şişelere doldururlar. Marka 2008 yılında ikinci fabrikasını aynı adla Yozgat’a kurar. Kaynarpınar mevkiindeki suyu kullanır.

Aytaş Su Bayilik Şartları

Aytaç su yapmış olduğu dev yatırımlarla ve sofralarınıza getirdiği eşsiz lezzetli su ile sektörün öncüsü olmayı başarmıştır. Marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Sağlık bakanlığı onaylı üretim yapan firma el değmeden suları şişelere doldurur. Her geçen gün hizmet anlayışını değiştiren marka üretime gazlı içecekleri de dahil ederek yoluna devam eder. Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan marka su bayiliği vererek sizlerle buluşur.

Aytaç su girişimcinin yanında olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir. Marka yeni Pazar alanı elde etmek ve var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Yılların getirdiği deneyimi ve tecrübeyi girişimcilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını ve kendi işlerinin patronu olmalarını destekleyen adımlar atar.

Aytaç su ailesine katılmak ve dev kadro içinde yer almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken bayilik formunu doldurmak olacaktır. Bayilik başvurunuzu inceleyen marka yetkilileri en kısa sürede sizinle görüşmeye geçer. Bayilik veren firmalar arasında olan marka size gerekli olan bilgilendirmeyi yaptıktan sonra bayilik şartlarında anlaşmanız hakinde sözleşme imzalanır. Franchise veren firmalar arasında olan marka ile iş hayatına giriş yapmış olursunuz. Marka yetkilileri size ve personelinize gerekli olan işletme, pazarlama ve hizmet eğitimini vereceği gibi aynı zamanda bölgesel desteğini de esirgemez. Marka reklam ve tanıtım işlerinin her biriyle kendisi ilgilenerek sizi de ailesine katar.

Aytaç su bayilik için bazı istekleri olan marka öncelikle titiz, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem vere, iletişim yönü güçlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek olan kişilerle çalışmak ister. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka açılacak olan iş yerinin dekorasyonunu size bırakır. İstediğiniz gibi döşeyebilirsiniz. Bayilik verildikten sonra ihtiyacınız olan her türlü malzeme size gönderilir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • Merhaba Elif Hanım,
    Ankara/Batıkentte bayilik almak istiyoruz.Bayilik veren firmalar ve şartları hakkında bilgi vermeniz ricadır.0505 763 95 57 bu numaradan da iletişim kurabiliriz.İyi çalışmalar.