Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Aymendo Dondurma Bayilik Şartları

Aymendo Dondurma Bayilik Şartları
Aymendo Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Aymendo Dondurma

   1986 yılında kurulan firma ilk işine dondurma üretimi ile başlamıştır. Park dondurmacılığından, fabrika dondurmacılığına dönen Aymendo Dondurma, 30 mm2’lik alandan 2500 m2’lik alanda üretimi yapmaktadır.  Firmanın ege bölgesinde 15 şube ve 30’dan fazla satış noktası vardır. Firma üretimde doğal malzemeleri kullanır. Ürettiği her bir gıda, gıda kontrollerinden geçtikten sonra satışa sunulur. Firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Bayilik veren firmalar arasında olan kurum, tüm Türkiye ve dünyada tanınmayı amaçlar. Müşteri memnuniyeti önceliğidir. Üretimin yapıldığı tesislerde son teknolojik ürünler kullanılır. Üretimde kullanılan makinelerin her biri belirli dönemlerde kontrol edilir. Firma dondurma dışında hazır yemek, unlu mamuller, pasta, sütlü ve şerbetli tatlılar satışı da yapmaktadır.

Aymendo Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

  Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan Aymendo Dondurma, bayilik vermektedir. Firma verdiği bayilik ile daha fazla kitleye ulaşmayı amaçlar. Yeni Pazar alanı elde eder. Yatırımcı ise firmanın bunca yıllık lezzetini, başarısını ve deneyimini kullanma hakkı elde edecektir. Yatırımcı böylelikle var olan müşteri kitlesini kendine çekebilir. Firmadan bayilik almak için öncelikle internet sayfalarında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Başvuru formunu doldurduktan sonra yetkililer başvurunuzu değerlendirir. Eğer, şartlar uygun olursa bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları korum altına alınır. Franchising bedelini firma size söyleyecektir.

Firma bayilik vereceği kişinin girişimci, cesur, başarma hırsına sahip, en az lise mezunu ve gerekli finansal birikimi olan biri olmasını ister.  Firma, bayilik açılacak olan yerin yaya ve taşıt trafiğinin en yoğun olduğu bölgede olmasını ister. Açacağınız iş yeri alışveriş merkezleri, sinema, hastane, okul gibi yerlerin yakınlarında olmalıdır. Firma yetkilileri açmak istediğiniz yeri inceledikten sonra uygunsa açılış için çalışmalara başlayacaktır. Açılan iş yeri giriş katta olmalıdır. Cephesinin yola dönük olması lazımdır. Çok katlı binada açılacaksa, katlar arasında en az 3 metre mesafe olmalıdır. Firma, açılacak iş yerinin konseptinin, kendi belirledikleri ölçüde olmasını ister. Bu konuda yardımcı olacaklardır.

Firma bayilik açılışında yürütülecek olan reklam ve tanıtım çalışmalarına yardım eder. Yatırımcının firmanın kurallarına bağlı kalması önemlidir. Firma bayilik aldığınız andan itibaren size ve çalıştıracağınız personele pazarlama, işletme ve sunum eğitimleri verir. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrarlar. Yardıma ihtiyacınız olduğunda firma yetkilileri uzman ekip ile yardıma gelecektir. Bayiliği açtıktan sonra kısa zaman içinde kazancınızı % 100 artırırsınız.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap