Ayakkabı Bayilik

Ayakkabingo Bayilik

ayakkabingo bayilik
Bayilik.Gen.tr

Ayakkabingo

Ayakkabingo outlet mağazası olup her kalitede ürünü satışa sunan firmadır. Türkiye’de bulunan ayakkabı sektörünün öncüleri arasında yer alan marka milyonlarca çift ayakkabı modelini bünyesinde barındırır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan firma 2000 metrekare showroom ve 900 bin metrekare kapalı alanda satış yapmaktadır. Marka 1970 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Ayakkabı bayiliği veren firmalar arasında yer alan markanın önceliği müşteri memnuniyeti olduğu iç in outlet ürün satışına yönelmiştir. Her yaştan insana hitap eden Ayakkabingo çalışmalarına hız kesmeden devam ederek tüm Türkiye’de tanınan marka haline gelmiştir. Piyasa fiyatının altına ayakkabı eğiliminin son yıllarda artmasından bu yana marka franchise veren firmalar arasında bulunarak yeni Pazar alanı arayışına girmiştir. Böylece var olan müşterisine yenilerini ekleyebilecektir.

Ayakkabingo gerçek kalitede ürünlerin outlet satış mağazalarıdır. Yavuzer ayakkabı firmasının geniş stoğu ve farklı çeşit ayakkabılarının yararlanarak ürün satışı gerçekleştiren Ayakkabingo her çeşit ve çok fazla sayıda çift ayakkabı üretim ve satışını gerçekleştirebilir. Ayakkabingo yeni yeni piyasaya çıkmaya hazırlanan ve reklamları çok yakın zamanda dönmeye başlayacak bir firmadır. Sahip olduğu ayakkabı stoğu ve satış konusunda deneyimli çalışanları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Ayakkabingo bayilik Franchise hizmeti vermektedir. Franchise yeni yeni ortaya çıkan ve küçük işletmelerin büyük işletme gibi davranmalarını sağlayan küçük işletmelere büyük katkılar sağlayan bir sistemdir. Franchise sistemi bayilik alındıktan sonra belli zamanlarda bayiliği veren firmanın küçük işletme yani bayisine destek sağlayarak yatırımlarda bulunmasıdır.

Belli bir bedel karşılığında markayı kullanabilme sistemine dayandığı söylenebilir. Her zaman tercih edilebilir bir sistem olmasının yanında destek alabiliyor olmakta ekstra artı sağlar. Ayakkabingo gibi çeşitli firmalarda bu sistemden yararlanarak bayilik vermekte ve tüm koşullardan gönül rahatlığı ile yararlanmaktadır. Markanın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti sağlayarak her zaman bayi ve firmalardan yararlanılmasını sağlamaktır. Çalışmalarına sürekli olarak devam eden ayakkabingo tüm Türkiye de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Girişimcilere destek olarak kendi işlerinin patronu olma fırsatı veren akabinde bayilik şartlarının sağlanması konusunda çok yardımcı olacaktır. İsim hakkı ve reklam hizmetleri için herhangi bir ücret beklemeyen bir firma olan Ayakkabingo bayilik vererek tüm Türkiye de yaygınlaşmaya çalışır. Franchise kurulumu en kısa sürede gerçekleştirmeye özen gösterir. Dikkat eder. Her firma gibi Ayakkabingo da iletişim yönü güçlü kişilerle çalışmak ister. Bayilik aldığınızda ise Ayakkabingo bayiliklere yapılabilecek yatırımları en kısa sürede geri kazandırarak fazlasını kazandırır. Firmanın imkanlarından faydalanarak çok kısa sürede yatırımlar ve fazlasının kazanılması konusunda aklınızda soru işareti kalmasın.

Bayilik isteyen her türlü küçük işletmeye gerekli koşullar sağlandığında bayilik verilecektir. Ayakkabingo bayilik dikkat edilmesi gereken bir hizmet olduğunun farkına varılması ve dikkatli olunması gereken bir alandır. Bayiliği alındığı firmanın vermiş olduğu sorumluluk dikkate alınarak detaylı çalışma ve özenli davranma sonucunda yapılacak hizmetler çok daha yararlı ve uzun süreli işlere fırsat sağlar. Firma içinde satışı yapılan ayakkabılarda çift olarak satılacak şekilde bayiliklere getirilir.

Ayakkabingo marka ve firma olarak alana yeni giriş olmasına rağmen deneyim ve gösterdiği hizmet ile dikkat çeker. Bayiliklere bu alanda kendine özen göstermeli ve dikkatli davranmaları gerekir. Ayakkabı satış ve yönetimi konusunda her türlü yönü güçlü plan işletmeler tercihen dikkatleri çeker.

Ayakkabingo Bayilik Şartları

  • Özenli ve detaylı çalışma
  • İşletmelerin gerekli sermaye birikimine sahip olması
  • İşletme sahiplerinin iletişim becerileri
  • İşletmelerin bayilik hizmeti vereceği yerlerin merkezi yerlere yakınlığı
  • Bayilik verilecek işletmenin alan genişliği

Ayakkabingo tüketicini istediği kaliteli ve ucuz ürünü piyasaya sunan mağazadır. Yapmış olduğu indirim ve reklam çalışmalarıyla sektörü hareketlendiren marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Vereceği bayilik ile daha çok Pazar alanına ulaşmak isteyen marka, tüketiciden gelen talebin karşılanması ve yeni Pazar alanları yaratılması için bayilik verir.

Girişimcilere destek olan firma, onlara kendi işlerinin patronu olmaları için fırsat sunar. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka sayesinde siz firmanın yılların getirdiği iş tecrübesinden yararlanabileceksinizdir. Firmada yeni Pazar alanı ile var olan müşterilerine yeni müşteriler katacaktır. Böylece ayakkabı bayilik anlaşması ile her iki tarafta kazançta olacaktır.

Ayakkabingo tüm Türkiye’ye bayilik verir. Herhangi bir isim hakkı bedeli istemeyen firma aynı zamanda reklam çalışmaları içinde ücret istemez. Bayilik veren firmalar arasında olan firma yatırım maliyeti olarak 20000 ile 100000 TL arasında bütçe belirlemiştir. Firma bayilik vereceği kişinin öncelikle iletişim yönünün güçlü olmasını ister. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde anlaşma imzalanır. Franchise veren firma kurulum süresini en kısa zamanda bitirir.

Ayakkabingo bayilik aldığınız ilk günden itibaren size her konuda yardımcı olur. Size ve yanınızda çalışacak personele gerekli olan hizmet, pazarlama ve sunum eğitimi verilir. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrar eder. Franchise süresince reklam ve tanıtım çalışmalarını firma kendisi yürütür ve bu çalışmalardan en ufak ücret istemezler.

Ayakkabingo bayilik ile yatırımınızın kısa sürede % 100 arttığını görürsünüz. Firma bayilik verildikten sonra kazancınızdan pay istemez. Bu da sizin daha hızlı büyümenizi sağlar. Firmanın deneyiminden yararlanarak sıfır risk ile iş hayatına emin adımlar atmış olursunuz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap