Ayakkabı Bayilik

Ayakkabı Sokağı Bayilik

Ayakkabı Sokağı Bayilik
Ayakkabı Sokağı Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Ayakkabı Sokağı

Ayakkabı Sokağı Türkiye’de başlayan ve başarılı bir şekilde ilerleyen firmalardan birisidir. Sektöründe öncü olan firma yenilikçi, modern ve yaratıcı ekiple çalışarak her zevke ve her yaş grubuna hitap eden şık ve rahat modelleri sizlere sunar. Ayakkabı bayilikleri veren firma başarılı tasarımlara imza atar. Ayakkabı bayiliği veren firmalar arasında bulunan firma bu başarısını tüm dünyaya tanıtmak ister. Bu yüzden de alanında deneyimli ve uzman kadro ile hareket eder.

Gaziantep’te kurulan firmanın ilgili kişisi İbrahim Mumbuçoğlu’dur. Yeni ve farklı ayakkabı modelleri sunan firma Bayilik veren firmalar arasında lider durumundadır. Ayakkabı sektöründe her zaman için takipçisi ve müşterisi fazla olan Ayakkabı Sokağı çalışmalarını 1 adım öteye taşıyacak olan ayakkabı bayilikleri vermektedir.

Ayakkabı sokağı Türkiye kökenli bir firmadır. Giderek kendini geliştiren ve yenileyen firmalardan bir tanesidir. Oldukça fazla talep gören bir ayakkabı firması olan ayakkabı sokağı ayakkabı sektöründe önde gelen ve yenileyen açık firmalardan bir tanesidir. Ayrıca her yaş grubuna ve her çeşitte ayakkabı üretebilme imkanı da sunan ayakkabı sokağı aynı zamanda yaratıcı fikirler ve özgün ürünlerde ortaya çıkartır. Rahatlığı ile de dikkat çeken bu ürünler kullanıcıları tarafından tekrar tekrar tercih edilir. Gaziantep’te kurulan ve amacı Türkiye de ve dünyada çok daha fazla alana ve farklı zevklere hitap etmek olan ayakkabı sokağı bayilik anlamında da kendini geliştirmeye ve daha da yaygınlaşmaya özen gösterir.

Bayilik veren firmalar arasında üst sıralarda yer alan ayakkabı sokağı bayilik şartları olarak da dikkatli ve detaylı incelemenin ardından bir fikre ulaşarak sizlere geri dönüş sağlar. Bu nedenle kendine güvenen, işinde başarılı, işini ciddiye alan, liderlik özelliklerine sahip kişilerce çalışmaya çok daha özen gösterir. Bu tarz kişiler ayakkabı sokağı bayilik şartları konusunda önde gelen özellikleri sayılabilir.

Ayakkabı üretimini kendi yapan firma çok fazla fiyat beklentisi olmadan hareket etmektedir. Firmanın herhangi bir maliyeti olmadığı için ucuza satış mümkün bir sonuçtur. Bayilik isteyen farklı işletmelere yardımcı olabilmek amacıyla ucuz fiyat avantajıyla çalışmalarını sürdüren ayakkabı sokağı firması oldukça rağbet gören bir firmadır.

Türkiye’nin her yerinde kendine bayilik açarak farklı insan kitlelerine de ulaşmayı amaçlayan ayakkabı sokağı firması bayilik koşullarını daha çok yüz yüze konuşmak isteyecektir. Bu nedenle eğer bayilik gibi bir düşünceniz varsa en kısa sürede direkt olarak şirkete başvurmanız sizler için çok daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkmasını sağlar. Bayilik verilecek işletmelere her konuda destek sağlanacağından şüpheniz olmasın. Personel, pazarlama, reklam gibi her tür ihtiyaca uygun çözümler sunulacaktır. Bu nedenle tek yapmanız gereken bayilik için gerekli nakit ihtiyacını karşılayarak ayakkabı sokağı bayilik için başvuruda bulunmaktır.

Bayilik şartları konusunda yüz yüze konuşmak sonucunda anlatılamayacak herhangi bir nokta olmadığını düşünen ayakkabı sokağı firması her zaman bayilik konusunda üst sıralarda yer almaktadır. Bayilik istenirken de çeşitli konulara dikkat edilmesi gerekir. Bunların başında sermaye kontrolü, bayilik istenen firmanın deneyimi, işin tanınma ve bilinmeyen durumu özellikle kendine güvenin gelişmesi konusunda öncelikli dikkat edilmesi gereken noktadır. Kısacası 150.000 tl ile işe girerek gerekli yatırımı yaparsanız bayiliği sürdürmek mümkündür.

Ayakkabı Sokağı Bayilik Şartları

Ayakkabı sokağı bayilik şartları arasında öncelikle firma yetkilileri işinin başında duracak, özgüven sahibi, iletişim yönü kuvvetli, firmayı hep bir adım ileriye taşıyacak kişiler olmasına dikkat ediyor. Özverili ve prensipli çalışma arkadaşlarıyla yola çıkacak olan firma Bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır.

Ayakkabılarını kendi üreten firma maliyetini daha ucuza getirdiği için uçuk fiyatlar istememektedir. Bu da girişimcilerin işini kolaylaştırır. Girişimcilere destek olan firma aynı modeldeki ayakkabıları daha ucuza sattığı için Bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilendir. Ayakkabı sokağı yapmış olduğu tasarımlarla her yaştan müşterisine hitap ettiğinden dolayı müşteri yelpazesi geniştir.

Franchise veren firmalar arasında olan firma Türkiye sınırları içinde bulunan tüm illere bayilik verir. Yeni Pazar alanlarıyla var olan müşteri kitlesine yenisini eklemek için ayakkabı bayilik yöntemini kullanır. Ayakkabı sokağı isim hakkı bedeli için 5000 TL ister. Minimum şube açılışı için 100000 TL maksimum şube açılışı için 150000 TL istemektedir. Ortalama şube açılışı için 75000 TL gibi bir meblağ yeterli olacaktır. Bayilik veren firmalar asarında olan firma sizinle şartlarda anlaştığı takdirde 15 iş günü içerisinde şube açılışını gerçekleştirir. Firma yönetim kurulu sizinle bayilik şartlarını ve beklentilerini detaylı olarak yüz yüze görüşmek isteyeceklerdir.

Ayakkabı Sokağı deneyimli personeli bayilik açtığınız ilk günden itibaren size ve personelinize gerekli olan personel, pazarlama ve hizmet eğitimini verecektir. Bu eğitimler belirli sürelerde tekrar edecektir. Franchise veren firma uzman kadrosuyla istediğiniz her an yanınızda olur. Yapmış olduğunuz yatırımın 12 ay gibi bir süre içerisinde % 100 kazanca dönüştüğünü görürsünüz.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Ayakkabı Sokağı
Kuruluş 2005
Toplam Çalışan Sayısı 25
Toplam Şube Sayısı 1
Hedeflenen şube sayısı 20

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 100,000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150.000 – TL
İsim Hakkı Bedeli 5.000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-24 AY
Ortalama Kar Marjı %75
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap