Döner Bayilik

Ay Döner Bayilik

Ay döner bayilik
Ay döner bayilik
Bayilik.Gen.tr

Ay Döner

2008’ den bugüne artan hizmet kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle dur durak bilmeyen bir çalışma sonucu gelmiş olan “Aydöner”  gıda sektöründe hizmet etmekte olup, deneyim ve tecrübesini bünyesinde barındırdığı çalışanlarına da aktarmaktadır.

2011 yılında kurumsallaşmasıyla birlikte birçok yatırımcının izlediği ve odak noktası haline geldiği bir işletme statüsü almıştır.

Yılların verdiği tecrübe ve aşkla adına yakışır bir şekilde hizmet eden “Aydöner”, lezzeti ve farklı baharatların harmanlandığı yemeklerini müşterileriyle buluşturmaktadır. “Aydöner Bayilik Şartları”; yükselişte olan işletmenin, kalitesini ve güleryüzlülüğünü arttırarak sıcak bir üslup benimsemiştir, bu sayede daha çok müşteri çekeceğini savunan şartlar haklı çıkmıştır. Nevi şahsına ait baharatları ve soslarıyla farklı lezzetler ortaya koyan Aydöner, yapmış olduğu dönerlerde kullanılan etleri/tavukları özenle tercih etmektedir.

Ay Döner Bayilik Şartları

Ay Döner Bayilik Şartları, girişimcinin içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Seçilen mekan için belirlenen plana ait gereksinimler tespit edilerek uygun fizibilite çalışması yapılır. Yatırımcı ve Aydöner Bayilik, mekan düzeni ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine ulaştığında restaurantı açma izni de alınmış olur.

Aydöner Bayilik, girişimcilerin maksimum kazanç elde etmesi için gerekli tüm bilgi birikimini sunar ve şartları doğrultusunda yönlendirir.

Aydöner Restaurant açılışından önce ve sonra deneyimli uzman kadrosu tarafından işletmecilere eğitim desteği veren bayilik, teorik ve pratik açıdan işletmecileri bilgilendirir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güler yüzlü bir tutum sergileyen uzman kadrosu sayesinde istenen damak tadı elde edilmeye çalışılır.

Piyasada her geçen gün döner işletleri arasında yaşanan sıkı bir rekabet bazen çok iyi çözüm yolları oluşturmaktadır. Çok fazla maddi durumu yeterli olmayan ve belli bir bütçeye sahip olan insanların sıkça tercih ettikleri mekânlardan biri olan “Aydöner” insanların keselerine daha uygun olduğu görülmektedir. Aydöner; uygun fiyatta kaliteyi satmasından dolayı rakipleri arasında birinci seçilmiş bir işletmedir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma AYDÖNER
Kuruluş 208
Franchise şube sayısı 1
Toplam Şube Sayısı 3
Hedeflenen şube sayısı 7

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı Belirtilmemiş
Minimum Şube Açılış Maliyeti Belirtilmemiş
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  18-24 AY
Ortalama Kar Marjı %20-25
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap