Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

AUTOROY Car Care Systems Bayilik Şatları ve Franchising Bedeli

AUTOROY Car Care Systems Bayilik Şatları
AUTOROY Car Care Systems Bayilik Şatları
Bayilik.Gen.tr

 

AUTOROY Car Care Systems

İyiyi değil en iyiyi sonuçları hedefleyen ve bunun için çalışan AUTOROY Car Care Systems, otomobil kullanıcılarına kaliteli hizmet vermektedir.  Firmanın önceliği insan sağlığıdır. Tüm hizmetlerini bu doğrultuda yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, müşterilerinin isteklerini doğru analiz etmekte ve onlara gerekli ilgiyi göstermektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firma, tüm dünya ve Türkiye’de, verdikleri kaliteli hizmeti göstermek ister. Firma öğren ve paylaş prensibi ile hareket etmektedir. Firma çalışmalarında kullandığı malzemelerin denetiminde T.C Sağlık Bakanlığı onayını almıştır. Toplam 10 şubesi bulunan firma bu sayıyı 2015 sonuna kadar 15 şubeye çıkarmak ister. Yeşil ve çevre dostu olan firma kimyasal ürün kullanmaz. Kullandığı tüm  ürünler doğaldır.

AUTOROY Car Care Systems Bayilik Şatları ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkanu sunan AUTOROY Car Care Systems bayilik vermeye devam etmektedir. Verdiği bayilik ile daha fazla kesime ulaşabilecektir. Yatırımcı alacağı bayilik ile firmanın tecrübesini, ismini ve hizmet politikasını da almış olur. Firma bayilik vereceği kişinin kendi vizyon ve misyonuna uygun hareket etmesini ister. 3 türlü bayilik modeli vardır. Bunlar; autoroy expres, autoroy ve autoroy plus’tır. Yatırımcı kendi için en uygun olanı seçmelidir.

Autoroy expres: Bu pakette oto yıkama, boya koruma, iç ve dış temizlik,hybrid boya koruma, motor ve jant temizliği gibi hizmetleri kapsar.Bu paketi alacak kişiye alanında uzman kişilerce eğitim verilecektir.Bu paketin içinde; 300 araçlık kimyasal ürün, tabela,kurumsal görsel cd, tüm el aletleri ve aparatları, mail adresi, network sistemi, kıyafet takımları bulunur. Bu paketi almak için bulunduğunuz bölgede başka autoroy olmamalıdır. Açılacak yer en az 100m2 olmalıdır.

Autoroy:Bir önceki pakete ilaveten; ozonla dezenfektasyon,seramik kaplama,jant-lastik koruma, yağmur kaydırıcı gibi hizmetleri de satın alabilirsiniz. Bu paketin içinde; 400 araçlık kimyasal ürün, makine parkuru,tabela, tüm el aletleri ve aparatları, kurumsal görsel cd, mail adresi, network sistemi bulunur. Paketi almak için bulunduğunuz alanda başka autoroy olmamalıdır. Açılacak iş yerinin minimum 150 m2 ölçülerinde olması gerekir.

Autoroy plus: Bu pakette diğer iki pakette verilen hizmetlere ilaveten; cam filmi ve folyo kaplama, kaput koruma filmi, deri koltuk temizleme  boyama ve boya koruma, far çizik giderme ve derin çizik giderme hizmetlerini alabilirsiniz. Bu paketin içinde diğer iki pakette verilen malzemeler dışında 500 araçlık kimyasal ürün, 50 araçlık cam filmi, 50m2 iç görsel, 15 araçlık folyo grubu verilir. Açılacak iş yerinin minimum 250 m2 ölçülerinde olması şarttır.

Tüm paketleri kullanabilmek için uzman kişiler tarafından eğitim verilir. Firmadan bayilik almak için internet sayfasında bulunan bayilik formunu doldurmalısınız. Firma başvurunuzu inceledikten sonra size dönüş yapar. Franchising bedelini görüşmeler sırasında söylerler. Başvurunuz kabul edilirse bayilik anlaşması imzalanır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap