Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Autoclub Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Autoclub Bayilik Şartları
Autoclub Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Autoclub

2004 yılına kadar düzenlediği otomobil organizasyonları ile adından çokça bahsettiren Autoclub, bu başarıyı 2013 yılında iş yerini açarak devam ettirdi. “Otomobilinizin geleceği çok parlak” sloganı ile hareket eden firma, başarısına başarı katmaya devam etmektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan kuruluş, öncelikle müşteri memnuniyeti der. Bu yüzden çalışan ekibi de dahil olmak üzere herkes güler yüzlü ve samimidir.

Firma öncelikle insan ve insan sağlığı prensibinden hareket ettiği için kullandığı malzemeler kimyasal değil, doğal ve katkısızdır. Firma pek çok kurum ile anlaşmalı olarak çalışır. Bu anlaşmalı olduğu kurumlar arasında; doğuş oto, kamikaze, 3M, xzilon, Llumar, Polytop gibi ünlü kurum ve kuruluşlar vardır.

Autoclub Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerini kurma fırsatı sunan Autoclub, tüm Türkiye’ye bayilik vermeyi planlıyor. Firma verdiği bayilikler ile yeni Pazar alanı elde etmiş olacaktır. Yeni Pazar alanı daha fazla müşteridir. Yatırıcı firmadan aldığı bayilik ile markasını ve tecrübesini kullanır. Yatırımcı bayilik alarak, ticari hayatta bir bilgisi yoksa, firmadan destek alır. Firma bayilik vereceği kişinin kendi vizyon ve misyonlarına uygun hareket etmesini ister.

Yatırımcının girişken, dürüst, cesur ve yardım sever olmasını ister. Firma açılacak olan bayiliğin 400 m2 alana açılmasını istemektedir. Tüm bu şartlara sahipseniz firmayı arayarak bayilik talebinde bulunabilirsiniz. Firma gelip, bayiliği yerinde gördükten sonra karar verir.

Olumlu karar verirse sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır.

Firma franchising bedeli olarak 30000 euro ister. Açılışa özel verilen kurulum paketinin içinde şunlar bulunur: 300 araçlık kullanacağınız ürünler, aparatlar ve avadanlıklar, el aletleri, personel kıyafeti, mail adresi, network kullanımı, promosyon ürünler vardır. Firma tüm bunların yanında size ve yanınızda çalıştıracağınız personele belirli bir süre eğitim verir. Eğitim bitince bayilik açılır. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrar eder. Bunun yanında yardıma ihtiyacınız olan her an firma alanında uzman ekiple yardıma koşacaktır. Açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarını firma yürütür.

Bu çalışmalardan ücret almaz. Açılacak olan bayiliğin dekorasyonunun belirledikleri standartta olmasına önem verirler. Açılacak olan bayilikle kısa sürede düşük maliyete yüksek gelir elde edersiniz. Böylece hem siz hem firma hem de yanınızda çalıştıracağınız teknik ve yardımcı personel yüksek kazançlar elde edecektir. Aldığınız bayilik ile firmanın düzenlediği her organizasyona ücretsiz katılma şansı elde edersiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap