Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Arsemiea Çiğköfte Bayilik Şartları

Arsemia Çiğköfte bayilik
Arsemia Çiğköfte bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

ARSEMİEA ÇİĞKÖFTE

1990 yılında kurulan Arsemiea çiğköfte, temiz, tiriz ve özverili çalışması ile 200 şubeye ulaşmıştır. Firma 70 çalışanı ile müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar. Önceliği insan sağlığıdır. Bu yüzden üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Üretimde kullandığı malzemeler Türkiye’nin çeşitli illerinden temin edilir.

Firma çiğköftede kullandığı bulguru, salçayı, baharatları en iyi yerlerden alır. Yeşillikler steril ortamlarda yıkanır ve sunuma hazırlanır. Etsiz çiğköfteyi müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Üretimde kullanılan malzemeler sürekli olarak gıda kontrolünden geçmektedir. Kalite standartlarına uygun, sağlıklı üretim yapan firma eğitimli personeli ile sunumda da öncüdür. Lavaşta ya da servis tabağında sunulan çiğköftelerin yanında kendilerine haz acı sos vardır.

ARSEMİEA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işinin patronu olma imkânı sunan Arsemiea Çiğköfte, kurulduğu andan itibaren daha fazla kitleye ulaşmak için bayilik verir.

Bayilik veren firma, yeni Pazar alanı elde eder. Yatırımcı da firmanın bunca yıllık tecrübesini, markasını ve lezzetini kullanır. Bunun dışında firmanın deneyimli ve güler yüzlü ekibi, yatırımcının ihtiyacı olan her an yanındadır. Firma bayilik aldığınız andan itibaren size ve bayilikte çalıştıracağınız personele gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimi vermektedir. Firmadan bayilik almak için, internet sayfasında bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri başvuru formunuzu inceledikten sonra sizi ararlar.

Arsemiea Çiğköfte ile Sizinle yapacakları görüşmeden sonra, olumlu düşünürlerse, bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma bayilik açabilmeniz için bir takım şartlar sunar. Açacağınız iş yerinin en işlek yerde olması gerekir. Açacağınız iş yerinin dekorasyonunun firmanın dekorasyonu ile aynı olması şarttır. Franchising bedelini firmayı arayarak, detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Firmadan bayilik aldıktan sonra, firma açacağınız iş yerinin dizaynı ile ilgilenir.Arsemiea çiğkfte için eğer siz kendiniz dekorasyon yaptırmak istiyorsanız, firmanın şartlarına uymak zorundasınızdır. Firma reklam ve tanıtım çalışmaları için bedel istemez. Ana sayfasında ve diğer yerlerde tanıtım çalışmaları devam eder. Açılışa özel ikramlarda bulunurlar. Bu ikramlar ile ilk kazancınızı kazanırsınız. Daha sonra firmanın gönderdiği ürünlerle kazancınız% 100 artar.

Firma, tüm bayilerine günlük olarak ürün gönderir. Gönderdiği ürünleri steril ortamlarda vakumlu poşetlere koyar ve gönderir. Müşterilerinin temiz ve sağlıklı ürünler tüketmesi için elinden geleni yapar. Firmada bulunan elemanların eğitim ve denetimleri ara dönemlerde devam eder. Yılların deneyimi, ürünlerine yansımıştır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap