Araç Takip Sistemi Bayilik

Aromil Araç Takip Sistemleri Bayilik Şartları

Aromil Araç Takip Sistemleri Bayilik
Aromil Araç Takip Sistemleri Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Aromil Araç Takip Sistemleri ile Filo Takibinde Uzman Hizmet

Bayilik Veren Firmaların başında gelen Aromil Araç Takip Sistemleri ünümüzde pek çok şirket; bünyesinde bulunan araçların günlük iş ve seyahat raporlarını takip etmek ve aynı zamanda araç maliyetlerini kontrol altında tutabilmek için araç takip sistemlerini kullanmaktadır. Araç takip sistemleri gps ve m2m teknolojisinden faydalanarak aracın hangi zamanda nerede olduğunu, hareket halinde olup olmadığını, hareket halinde ise hızının ne olduğunu, rölantide ise kaç ne kadar süredir rölantide olduğunu ve bunlara ek olarak daha pek çok işe yarar bilgiyi gösteren elektronik sistemlerdir.

Sektör açısından bakıldığında her geçen gün takip sistemlerine duyulan ihtiyacın artması nedeniyle hızla gelişen ve girişimciler için cazip bir yatırım alanı haline gelmiştir. Aromil araç takip sistemleri bayilik şartları doğrultusunda hizmet sunmak ve faaliyet gösterdiğiniz bölge içerisinde en çok aranan ats firması olmak için yapmanız gereken gerekli şartları sağlamak ve Aromil firmasına bayilik başvurusundan bulunmaktır.

Aromil firması sözleşmelerinde belirtilen aromil araç takip sistemleri bayilik şartları doğrultusunda gelen başvuruları değerlendirerek marka ismini kullanma hakkını ilgili bayi acentesine vermektedir.

Aromil firmasının internet sitesinde de yer alan aromil araç takip sistemleri bayilik koşulları aşağıda belirtilen maddelerden oluşmaktadır.

* Öncelikle bayilik alacak firmanın faaliyet gösterdiği ilde başka bir aromil bayisinin olmaması gerekmektedir. Eğer farklı bir bayi varsa aromil tarafından pazar araştırması ve piyasa değerlendirmeleri yapılarak ikinci bir bayiye gerek olup olmadığı tespit edilir eğer yapılan değerlendirme sonucunda ikinci bir bayi açılmasına karar verilirse ilgili şirketle bayilik sözleşmesi imzalanır

* Bayilik hakkı alan firma aromil markasını kendi markası gibi görmelidir. Eğer farklı bir iş nedeniyle başla bir firmanın da marka hakkını elinde bulunduruyor ise önceliği aromil markasına tanımalıdır. Örnek vermek gerekirse aynı anda herhangi bir firmanın oto servisliğini yapan bayi öncelikli iş olarak ats sistemlerine ağırlık vermelidir.

* aromil araç takip sistemleri bayilik koşulları içerisinde dikkat edilen bir diğer husus ise bayi personellerinin eğitim seviyesi ve uzmanlık durumudur. Aromil markasını temsil eden her personelin konumuna göre aromil logolu gömlek, kazak veya tulum giymeleri şarttır. Ayrıca personeller bu alanda deneyimli kişiler arasından seçilmelidir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap