Eşarp Bayilikleri

Armine Eşarp Bayilik

armine bayilik
armine bayilik
Bayilik.Gen.tr

Armine Eşarp

Armine Eşarp tesettür giyim sektörünün öncüsü olan ilkeleri doğrultusunda hareket eden köklü kuruluşlardan birisidir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka her zevkten hanıma hitap edebilmek için ürün portfolyosunu çeşitli ve geniş tutar. Müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına önem veren firma çalışmalarında birinci sınıf malzeme kullanarak birinci sınıf işçilikle sunar. Eşarp bayiliği konusunda Türkiye’nin tüm illerinde bayilik vermeye çalışan firma tasarımlarında her rengi ve deseni kullanmaya özen gösterir. Çiçekli eşarp modelleriyle her zevkten tesettürlü hanıma hitap etmeyi başaran Armine Eşarp bu yüzden yılların vazgeçilmez ismidir.

Armine Eşarp Kamer Tekstil’in uzantısı olarak 1994 yılında kurulur. Kısa sürede büyüyen marka 2006 yılından itibaren bayan tesettür giyime yönelir. Bursa’da 6000 metrekarelik bir alanda birinci sınıf malzeme ve işçilikle üretimini gerçekleştirir.

Armine Eşarp Bayilik büyük toplulukların beğenesini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve pazarlamada öncü firmalardan biri olmuştur. İleri teknoloji ile donatılmış tesislerinde üretim yaparak bayilik veren öncü firmalardan biri olmuştur. Kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazeleri ile beraber Türkiye’de alanında öncü firmalardan bir tanesi olmuştur. Her zevke uygun tasarımları ile birlikte geniş kitlelere kadar ulaşım sağlamıştır.

Armine Eşarp Bayilik gerek güler yüzlü ekip arkadaşları gerekse de alanında yetkin yöneticileri ile birlikte Türkiye’de bayilik alan firmalardan bir tanesidir. Bayilik verdiği ister büyük firmalar ister küçük firmalar olsun Franchise hizmeti ile destek sağlayacaktır. Franchise hizmeti ile vereceği destek vesilesiyle bayilik alacak firmalar büyümeye hızla devam edecektir. Franchise desteği ile önemli olan hususlardan biri mekan seçimidir. Gerek büyük alışveriş merkezleri olsun gerekse de işlek caddeler tercih sebeplerinden bir tanesidir. Franchise hizmetlerinden faydalanan bayiler küçük ya da büyük işletmelerin bayilik süresince Armine Eşarp Bayilik yanında olacak ve her türlü imkanı sağlayacaktır.

Armine Eşarp Bayilik şartları hususunda kolaylıklar sağlamaktadır. Öncelikli olarak disiplinli, işini seven, titiz, kendini işine adayan ve belli bir miktar yatırım ile bayilik almak mümkün olmaktadır. Ayrıca bayilik noktasında bir çok imkanlar da mevcuttur. Yönetim personellerinin seçimi, yer seçimi noktasında bilgi alış verişi, ekip arkadaşlarının temini ve belli başlı kolaylıklar sağlanmaktadır. Yapacağınız her türlü başvuru ve göstereceğiniz her türlü gayretler gözden kaçmayacak ve sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Armine Eşarp Bayilik yılların verdiği tecrübe ile bayilik açma noktasında girişimcilere yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile yardımcı olacaktır. Gerek satış noktasında gerekse de ürün tedariki ile sizler ile birlikte olacaktır. Bunun yanı sıra bayilik açmak isteyen firmalar belli başlı kuralları da göz önünde bulundurarak hem kendilerinin geleceği adına hem de Armine Eşarp Bayilik adını taşımak sorumluluğunu üstlenmişlerdir.

Sektör olarak giyim sektörü belli başlı deneyim ve kaliteyi bir arada bulunduran bir sektördür. İşte tam bu noktada Armine Eşarp Bayilik her türlü avantajlar ve kolaylıklar ile sizler ile büyümeye devam edecektir. Yolunda emin adımlarla yürüyen Armine Eşarp Bayilik her daim müşterilerine kaliteyi ve güvenceyi bir arada yaşatır. Gerek güler yüzlü ekip arkadaşları gerekse de alanında yetkin yönetim kadrosu ile birlikte her daim ileriye geleceğe doğru emin adımlar ile yürümektedir.

 

Armine Eşarp Bayilik Şartları

İşini seven ve işinde büyümek isteyen

İşinde disiplinli ve sorumluluk üstelen

Alışveriş merkezleri ve geniş kitlelerin olduğu yerler

Armine Eşarp tesettür giyim konusunda her türlü üretimi yapan dev bir marka olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Marka üretim esnasında son model teknolojik ürünleri kullanarak, kaliteli ürünler sunar. Özellikle eşarp ile sektöre giriş yapan firma giyim bayiliği alanında da eşarp üzerine yönelir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka yüksek kaliteli üretim yapar.

Armine Eşarp franchise veren firmalar arasında yer alarak üretimini tüm dünya ülkelerine tanıtmak ister. Girişimcilere destek olan marka yılların verdiği tecrübeden yararlanmanızı ve sıfır risk ile kısa sürede iş hayatında büyümenizi garantiler. Eşarp bayiliği veren firma hem yeni Pazar alanına sahip olacak hem de var olan müşterilerine yenisini ekleyecektir. Armine Eşarp tüm dünyada trend belirleyen lider markalardan olmak için yeni tesisler kurmak ister. Bu arada sizin de kendi işinizin patronu olmanızda yardımcı olacaktır.

Armine Eşarp bayilik vereceği kişilerde öncelikle kendi belirledikleri misyon ve vizyona uygun davranılmasını ve benimsenmesini ister. İletişim yönü güçlü, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve mağazacılık alanında deneyimi olan kişilerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile irtibata geçip isim hakkı bedeli ve kurulum bedeli isteyip istemediklerini öğrenebilirsiniz. Alanında uzman kadro size bu konuda yardımcı olacaktır.

Franchise veren firma olan armine eşarp ile anlaşmanız takdirde size ve personelinize gerekli olan pazarlama, hizmet ve bölge desteği verilecektir. Alanında uzman ekip ihtiyacınız olan her an yanınızda olur. Bayilik verildikten sonra reklam ve tanıtım çalışmalarını firma personeli kendisi yapmaktadır.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum