Halı Bayiliği Veren Firmalar

Apex Halı Bayilik

Apex halı bayilik
Apex halı bayilik
Bayilik.Gen.tr

Apex Halı

Apex halı 1994 yılında Türkiye’de kurulan ve halı modasına yeni kavram getiren öncü firmadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine önem veren ve insan sağlığına dikkat eden markadır. Üretimde kullandığı malzemeler birinci sınıf kalitede malzemelerdir.

Apex Halı Türkiye’de 60tan fazla yerde 1000 üzerinde bayilik ile yoluna devam eder. Markanın amacı halı bayiliği vererek markalarını dünyaca tanınan bir marka haline getirmektir. Franchise veren firmalar arasında bulunan markada halı çeşitleri ile kilimler, ev tekstil ürünleri satılmaktadır.

Apex Halı Bayilik Şartları

Apex halı girişimcinin yanında yer alan çalışmalara imza atan köklü bir kuruluştur. Yılların verdiği tecrübeyi girişimci ile paylaşarak girişimcinin sıfır risk ile iş hayatına başlamasını sağlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka yeni Pazar alanı yaratarak var olan müşteri kitlesine yenilerini katmak ister.

Apex halı kurumsal olarak çalışan firmadır. Firma yetkilileri halı bayiliği alacak kişilerde bazı özellikler arar. Bunların başında firmayı temsil edebilecek niteliklere sahip olmasını ister. İletişim yönü güçlü, prezntabl, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem veren kişiler yanında bir de ulusal alanda satışı yapılan bir ürünün bayiliği yapmış olmasına, bu alanda deneyiminin olmasına ve başarılı olmasını isterler. Marka bayilik alacak kişinin sicilinin temiz olmasını ister. Halı bayiliği alacak olan kişilerin kendi personelini oluşturmasını belirtir.

Apex halı bayiliğini alan kişiler iş yerinde apex dışında ürünleri satabilir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan Apex halıya dahil olmak ve dev kadro ile çalışmak istiyorsanız bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri halı bayiliği için uygun olup olmadığınız araştırdıktan sonra sizinle iletişime geçerler.

Apex halı yetkilileri görüşmeleri sırasında size gerekli olan tüm bilgileri verirler. Kurulum bedeli, isim hakkı bedeli ve reklam tanıtım sürecinde bilgilendirme yaparlar. Şartlarda anlaşmanız halinde bayilik anlaşması imzalanır. Bayilik anlaşması ile her iki tarafın da hakları koruma altına alınır. Bu anlaşmadan sonra halı bayiliği almış olursunuz. Marka yardıma ihtiyacını olan her an alanında uzman ekibini size yönlendirir.

Apex halı ilk günden itibaren size ve personelinize gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimini verir. Bölgesel desteğini de esirgemeyen firma bayilik veren firmalar arasında yerini alır. Markaya yaptığınız yatarımın kısa sürede kazanca dönüştüğünü görürsünüz. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile sektörde önemli başarılara imza atarsınız.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap