Spor Salonu Bayilik

Anadolu Fit Club Bayilik

anadolu fit club bayilik
anadolu fit club bayilik
Bayilik.Gen.tr

Anadolu Fit Club

Anadolu fit club ile spor yapma istediğiniz fiziği kavuşmak imkansız değildir. Yaşam kalitesinde değişim mesajını herkese vermeğe çalışan marka bayilik veren markalar arasında yer alır. Dünya üzerinde büyük bir etkisi olan Anadolu Fit Club, aynı sistemle Türkiye’yi de etkisi altına almak istediğinden dolayı spor bayiliği vermek ister.

Anadolu Fit club çalışmalarını 3 konsepte bağlı olarak sürdürür. İlki welnes bireysel antrenörlüktür. İkincisi grup egzersiz bölümü, üçüncüsü ise izokinetik ekipmanlar ve serbest ağırlık bölümü ile müşterilerinin tüm vücudunu çalıştırabileceği alanlar vardır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan firmanın çalışma için gerekli olan tüm belgeleri vardır. Spor bayiliği veren marka müşteri memnuniyetine özen gösterir.

Anadolu Fit Club Bayilik Şartları

Anadolu Fit Club yapmış olduğu çalışmalarla girişimcilerin yanında yer aldığını ve yılların getirdiği tecrübeyi girişimci ile paylaşarak yeni Pazar alanları oluşturmak ister. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka var olan müşteri kitlesine yenisini ekleyerek “yaşam kalitesinde değişim” mesajını her kitleye ulaştırmayı amaçlar. Girişimcilere sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını garantiler.

Anadolu Fit Club diğer spor kulüplerinden farklı olarak fiziksel uygunluğa göre egzersiz yaptırır. Firma spor bayiliği veren kurumların başında yer alır. Bunun nedeni arasında dev kadro ile gerekli olan steril ortamının sağlanması ve alanında uzman, profesyonel insanlarla çalışılmasıdır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka herkesin daha kaliteli yaşam sürmesini ister.

Anadolu Fit Club bayilik vermek için bazı şartları vardır. Öncelikle kendine güvenen, iletişim yönü güçlü, işine sahip çıkan bireylerle ç alışmak ister. Bayilik veren firmalar arasında yer alan markadan bayilik almanız için spor alanında ihtisas yapmanıza gerek yoktur. Bayilik için firmaya başvuru yapmanız koşulunda sizinle görüşmeye geçerler. Kurumsal firma şubeyi açtığınız andan itibaren sizin yanınızda yer alır. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka minimum açılış için 14000 TL maksimum açılış için ise 48 000 TL ister.

Anadolu Fit Club bayilik anlaşması imzalandıktan sonra size gerekli olan eğitim ve personel desteğini verecektir. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrar eder. Aynı zamanda bölgesel desteği ve reklam desteğini de verecek olan firma spor bayiliği başladıktan sonra istediğiniz her an yardım edecektir.

Anadolu Fit Club tüm Türkiye’ye spor bayiliği vermek ister. Bir defaya mahsus olma üzere makine ekipman fiyatı hariç Anadolu’da A&F&C açmak isteyenlere özel fiyatı 6500 TL’dir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap