Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Anadolu Çiğköfte Bayilik ve Franchsing Şartları

Anadolu Çiğköfte Bayilik
Anadolu Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ANADOLU ÇİĞKÖFTE

2004 yılında kurulan Anadolu çiğköfte, bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Merkez şubesi İstanbul Güngören’dedir. Ana şube ile beraber 15 şubeden fazla şubesi vardır. Müşteri memnuniyeti ve sağlığına dikkat eden firma, üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Firma ürettiği çiğköfteleri el değmeden üretir. Kullanılan malzemeler olan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınır.

Çiğ köftenin içinde birbirinden farklı baharat kullanırlar. Çiğköfte sunumunda kullanılan yeşillikler en iyi şartlarda yıkanıp, temizlenmektedir. Bu da çiğköfteye ayrı bir tat verir. Firmanın amacı, geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi tüm dünyaya tanıtmaktır. Türk damak tadını tam anlamıyla yansıttığı çiğköftenin daha fazla kesime ulaşmasını isterler.

ANADOLU ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kolaylık sağlayan firma, kendi işlerinin patronu olma imkanı sunmaktadır. Firma, bayilik vererek, daha fazla kitleye ulaşmayı hedef edinir. Yatırımcı aldığı bayilik ile beraber firmanı tecrübesini, markasını ve lezzetini de satın alır. Var olan müşteri potansiyeli, yeni bayiliğe de yönlendirilir.

Firmadan bayilik almak için, bayilik başvurusunda bulunmanız şarttır. Firma yetkilileri başvurunuz inceledikten sonra size geri dönüş yaparlar. Bayilik açmanıza karar verilirse, sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma, bayilik alan herkese eğitim ve yardım vermektedir. Eğitim çalışmaları pazarlama, işletme ve sunum üzerine olur.

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an firma sizin yanınızdadır. Anadolu çiğköfte, bayilik şartı olarak açılacak işyerinin yaya trafiğinin en fazla olduğu yerlerde açılmasını ister. Açılacak iş yerinin dizaynının firmanın konseptine uygun olmasına dikkat edilir. Bu yüzden yatırımcı firmanın konseptini uygulamak zorundadır. Yatırımcının girişken, çalışkan olması istenir.

Firmanın vizyon ve misyonu doğrultusunda hareket etmelidir. Kurulum sürecinde firma size yardım eder. Dilerseniz 20 iş günü içinde iş yerinin kurulumunu tamamlayıp, size anahtar teslim ederler. Kurulum paketlerinin ücretleri farklıdır. Minimum şube açılış maliyeti 12000 TL’dir.

Ortalama şube açılış maliyeti ise 15000- 16000 arası değişir. Firma açılan bayiliğe bu kurulum paketleri içinde çiğköfte tezgahı, tabela ve çiğköfte dekoru gibi daha pek çok malzeme gönderir. Açılışa özel firma, çiğköfte de gönderir. Bu çiğköfte satışı ile kazancınıza başlarsınız.

İlerleyen sürede yaptığınız satışlarla kazancınız % 100 artacaktır. Anadolu çiğköfte her bayiliğine, ailesi gibi sıcak, samimi ve güler yüzlü davranır. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an  alanında uzman ve eğitimli personeli ile yanınızdadır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap