Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Afiyet Çiğköfte Bayilik Şartları

Afiyet Çiğköfte Bayilik ve Franchising
Afiyet Çiğköfte Bayilik ve Franchising
Bayilik.Gen.tr

AFİYET ÇİĞKÖFTE

  Türkiye geneli bayilik veren afiyet çiğköfte1999 yılında kurulmuştur. Firmanın önceliği insan sağlığıdır. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. ISO 9001 ve helal belgeleri bulunur. Dünya standartlarında üretim gerçekleştirirler. Tüm ürünler, şubelerine gıda mühendisinin kontrolünden geçerek, vakumlu poşetlerde gönderilir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğ köftenin yapımında kullanılan bulgur, salça ve baharatları firmanın öncülerinden alır.

Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaya çalışırlar. Güvenli ve alanında usta personeli ile müşteri memnuniyeti için ara vermeden hizmete devam ederler. 300’ün üzerinde bayi ile 15 yıldır hizmet veren firmada birçok personel çalışmaktadır. Firma müşteri potansiyelini artırmak için tüm sosyal ağlarda aktif olarak bulunmaktadır.

AFİYET ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

   Girişimcilerin iş hayatına atılıp, kendi patronları olmaları için bayilik veren Afiyet Çiğköfte, yatırımcılardan isim hakkı bedeli almamaktadır. Tek amaçlar, daha fazla kitleye ulaşmak ve Pazar alanı yaratmaktır. Bayiliği alan kişi, firmanın bunca yıllık tecrübesini ve ismini de almış olur. Hazırda olan müşteri potansiyelini de kullanırlar. Firma, bayiliği aldığınız andan itibaren, en ufak sorununuzda yanınızdadır. Size şu be açılmadan pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verilir.

Bayilik için haftanın 7 günü 24 saati firmayı arayarak bilgi alabilirsiniz. Bayilik başvurunuz kabul edildiği takdirde sizle bayilik anlaşması yapılır. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir.  Firma size 2 türlü bayilik fırsatı sunar.

Bu paketlerden birinin fiyatı 2500 TL, diğeri 5000 TL’dir. 2500 TL’lik kurulum paketinde şunlar vardır:  1.50 metre. Soğutmalı Çiğköfte tezgâhı, 1.30 metre. Banko Tezgah, 3 Masa, 6 Sandalye, 1 Adet Orta Boy Streç, 1 Adet Streç Kesme Tahtası, 1 Adet Kesme Tahtası, 1 Adet Bıçak, 1 Adet Elektronik Terazi, 500 Adet Eldiven, 500 Adet Sos Kabı, 1 Adet Çiğköfte Tepsisi, 1 Adet Önlük, 1 Adet Şapka, 1 Adet Nar Ekşisi, 2 Kg Marka ve Logo Baskılı Poşet, 2 Kg Marka ve Logo Baskılı Kağıdı, 1 Kg Marka ve Logo Baskılı Dürüm Kağıdı, 1 Kg Kolonyalı Mendil, 2 Kg Acı Sos,250 Adet Lavaş, 25 Kg Hediye Çiğköfte vardır. 5000 TL kurulum paketinde ise; 1.50 m Soğutmalı Çiğköfte Tezgahı, 1.30 m Banko Tezgah, 4 Adet Masa, 8 Adet Sandalye, 3m * 0.70 Işıklı Vinil Tabela, 1.20 * 0.80 Cam Giydirme Görseller, 1 Adet Orta Boy Streç, 1 Adet Streç Kesme Tahtası, 1 Adet Kesme Tahtası, 1 Adet Bıçak, 1 Adet Elektronik Terazi, 500 Adet Eldiven, 500 Adet Sos Kabı, 1 Adet Çiğköfte Tepsisi, 1 Adet Önlük, 1 Adet Şapka, 2 Adet Nar Ekşisi, 2 Kg Marka ve Logo Baskılı Poşet, 2 Kg Marka ve Logo Baskılı Kağıt, 1 Kg Marka ve Logo Baskılı Dürüm Kağıdı, 1 Kg Kolonyalı Mendil, 4 kg acı sos, 500 Adet Lavaş, 200 Kg çiğköfte vardır. Her iki pakette kdv yoktur.

 

Avantajlı Kurulum Paketi içeriği nedir?

 

-1.50 m Soğutmalı Çiğköfte Tezgahı

-1.30 m Banko Tezgah

-4 Adet Masa

-8 Adet Sandalye

-3m * 0.70 Işıklı Vinil Tabela

-1.20 * 0.80 Cam Giydirme Görseller

 

-1 Adet Orta Boy Streç

-1 Adet Streç Kesme Tahtası

-1 Adet Kesme Tahtası

-1 Adet Bıçak

-1 Adet Elektronik Terazi

-500 Adet Eldiven

-500 Adet Sos Kabı

 

-1 Adet Çiğköfte Tepsisi

-1 Adet Önlük

-1 Adet Şapka

-2 Adet Nar Ekşisi

 

-2 Kg Marka ve Logo Baskılı Poşet

-2 Kg Marka ve Logo Baskılı Kağıt

-1 Kg Marka ve Logo Baskılı Dürüm Kağıdı

-1 Kg Kolonyalı Mendil

 

-4 kg acısos

-500 Adet Lavaş

-200 Kg HEDİYE ÇİĞKÖFTE

 

– KDV YOK

SADECE !!!

 

5.000 TL YE KENDİ İŞİNİZİ KURUN   

 

24/7 BAYİLİK İÇİN HEMEN ARAYIN

0541 868 20 10

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap