Oyun Parkı Bayilik

Afacan Park Bayilik Şartları

Afacan Park Bayilik
Afacan Park Bayilik
Bayilik.Gen.tr

AFACANPARK GİRİŞİMCİLERE FIRSATLAR SUNUYOR

Türkiye’de 2007 yılından bu yana oyun merkezleri ile çocuk oyun grupları alanında faaliyet gösteren afacan park çocuklarımız için gerekli olan fiziksel eğitimi oyun alanlarında çocuklarımıza sağlamakta ve çocukların gelişimine yardımcı olmaktadır. Çocukların bedensel gelişimi için birçok uzman çocukların bedensel gelişimini destekleyici ürünler, oyun parkları gibi aktiviteler önermektedir.

Afacanpark oyun sistemleri ile bu gelişimi desteklemekte ve çoçukların daha sağlıklı bir vücuda kavuşmasını sağlarken onlara çok eğlenceli zamanlar yaşatmaktadır. Çocukların asla vazgeçemediği oyun merkezleri ve oyun grupları alanında faaliyet gösteren afacanpark 2007 yılından bu yana çocuklarımıza en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Afacanpark bu oyun alanlarını daha fazla çocuğa sağlamak ve yaşatmak için bayilik verecektir. Oyun parkı bayilik ile girişimciler kazanırken çocuklar çok eğlenecek. Afacan park girişimci ruhu taşıyan ortaklar arıyor. Hizmet ağını birçok bölgeye yaymak isteyen afacan park girişimcilere fırsat kapısını aralıyor.

Afacanpark yılların deneyimi ve öncelikli olarak çocuk sevgisi ile sektörde hızla büyümüştür. Çocuklarımız için en iyisini yapmaya devam eden afacan park müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır her zaman. Afacan park uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile uygun fiyat seçenekleri ile bir çok şubeye ve hizmet ağına ulaşmış ve devamlı büyümeye devam etmektedir.

Afacan park çocuklarımız için her zaman en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Afacanpark oyun ürünleri arasında şişme kaydırak, şişme oyun parkı, trambolin, tırmanma duvarı, rodeo, şişme zıpzıp, canlı langırt ve gladyatör ile çekme ve elastik basket, basket ve şut becerisi yanı sıra bungee run, dekatlon, engel parkuru, sumo, giriş takı, fly tüp, sky dancer, salto trambolin, sörf, su aktivite oyuncakları ve şişme dart bulunmaktadır. Bu hizmeti bulunduğunuz bölgede çocuklara sağlamak ve sizde kazanmak istiyorsanız afacanpark ile iletişimi geçebilirsiniz.

Özel günlerde ve etkinliklerde de faaliyet gösteren afacan parkın bambaşka dünyası artık size de kazandırıyor. Afacanpark bayilik şartları için bizimle görüşmeniz yeterli. Önce çocukları sevmek ve müşterinin memnuniyeti bizim için önemli ve önceliklidir. Afacanpark ile kazanmak için bizimli iletişime geçin.

 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

5 Yorum

 • elif hanım makalelerinize bakıyordum
  söyle söyleyeyim bayilik almak için hep para lazım
  bana şu işi yaparsan veya şu sektörde bayilik alırsan iş yaparsın diyebileceğiniz
  veya tarık sana şu işi tavsiye ediyorum diyebileceğiniz bir iş var mı
  kendi ofisim var aracım var ne satabilirim veya neyin temsilciliğini alabilirim
  başkasının yanında çalışmak istemiyorum bana seçenek sunabilirmisiniz

  teşekkür ederim ilginize

 • Elif hanım makalelerinize baktım bende çocuklar için oyun salonu açmayı düşünüyorum bana yardımcı olurmusunuz bulunduğum ilçede çok fazla çocukların eğleneceği mekan yok iyi olur diye düşünüyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.iyi çalışmalar

 • Elif hanım merhaba,
  Bir süredir çocuk eğlence ve oyun evi kurma gibi bir düşüncem var.Ancak profesyonel anlamda yardım ve destek alabileceğim bir yer yok.Ben uzun zamandır özel sektörde çalışmaktayım ve artık kendi işimi kurmak istiyorum.iş yeri kiraları,bayilik ücretleri,çalışanları maliyetleri derken gözüm korkuyor.kosgeb ya da benzeri kurumlardan destek alabilir miyim ya da bana bu konuda önerileriniz ne olur.
  şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla

 • Kolay gelsin… bayilik almak istiyorum ama süreç nasıl gelişiyo fikrik yok.. elimde sermayem var cocuk alanı düşünüyorum ama nasıl v ne sekilde baslayacagımı bilmiyorum.. yarıdımcı olursanız sevinirim izmir /bornova