Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Adıyörem Çiğköfte Bayilik ve Franchising Şartları

ADIYÖREM ÇİĞKÖFTE BAYİLİK FRANCHİSİNG ŞARTLARI
ADIYÖREM ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI
Bayilik.Gen.tr

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE

Tecrübeli ve donanımlı ekibi ile yıllardır geleneksel lezzetimizi etsiz yaparak satışa sunan Adıyörem çiğ köfte, Türkiye’de açtığı şube ve bayilikleri ile ülke ekonomisine kaktı sağlar. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında da bayilikleri bulunan firma, yeni bayilikler vermektedir. Kendine has kullandığı baharat ve sosları ile damakta tad bırakır. Ürünlerinde Tse belgesi kullanır. Ar- ge çalışmaları ile kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Yöresel lezzeti tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinmiştir. Adıyörem çiğ köfte güler yüzlü ekibi ile lezzetli ve taze ürünler hazırlar. Bayilikte veren firmanın ürünlerini gıda mühendisleri inceler. Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın G55-0896-G-00001 nolu izni ile el değmeden üretilen Adıyörem çiğ köfteler hazırlanır. Çiğ köfteler hijyenik ve sağlıklıdır.

ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ŞARTI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Adıyörem çiğ köfte sizlere kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor. Girişimci adayların uygun koşullarda markanın adını alarak şube açmasına izin veriyor. Yılların tecrübesini, lezzetini ve ismini almak istiyorsanız, bazı şartları yerine getirmelisinizdir. Bu şartlar şunlardır:

1-Bayilik düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezi yerde olması

2- Bayilik istenilen iş yerinin (dükkanın) en az 20 m2 olması ve içinde su tesisatının döşenmiş olması gerekmektedir,

3- Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanmaya konması gerekir.

Bayilikler Türkiye’de her yere verilmektedir. Adıyörem çiğ köfte ile bayilik anlaşması yapıldıktan sonra, firma size her türlü desteği sağlar. Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere alanında uzman kişilerce eğitim verilir. Bunun dışında bilgilendirme ve danışma hizmetinden ve pazarlama desteklerinden ücretsiz olarak yaralanabilirsiniz. Firmanın üretimini belirli seviyede tutmak için, hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik kalite kontrol hizmetleri, Adıyörem eksperlerinin size sağlayacağı destek ve hizmetlerdir. Adıyörem çiğ köfte franchising hizmetlerini alarak hem kendi işinizin patronu olursunuz hem de Türkiye’de adı ile marka yapmış kurumun personeli olmuş olursunuz. Adıyörem çiğ köfte bayilik açan her kuruma destek verir. O destekler şunlardır:

-Marka kulanım hakkı “detaylar için iletişme geçin”,

-Eğitim desteği (firma bünyesinde),

-Açılacak şubede kullanılacak tabela (kurumsal kimlik dahilinde anlaşmalı tabelacı) ,

-5000 broşür “tasarım ve matbaa hizmeti firmaya ait”,

-1000 kartvizit (size özel yada işletmenize özel ),

-Bedelsiz çiğ köfte (ağırlık değişiklik göstermekte)

Bu destek haricinde adıyörem çiğ köfte satışından %100 kar elde edeceksinizdir. Kısa zamanda yatırımınız kazanca dönüşür. Tecrübesiz olduğunuz işte, firma size her türlü bilgiyi ve desteği verecektir. Çalıştırdığınız her personeli eğitime alacaklardır.

Adıyörem çiğ köftenin bayilik fırsatları ile ilgili bilgi almak için 0532 402 18 87 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Adıyörem’in başarısının sırrı büyük oranda işletmecilerinin ve Çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır ve uyum içerisinde bir bütün gibi hareket etmeleridir.

Adıyörem bayisi olmak isteyenler, size başarılı ve kârlı  bir iş sahibi olabilme imkanının yanında birçok avantajlar ve imkanlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak;

Adıyörem işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Adıyörem’in deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler;
Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen  kaliteli eğitimler, bilgilendirme ve danışma hizmeti,  pazarlama destekleri, hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik kalite kontrol hizmetleri, Adıyörem eksperlerinin size sağlayacağı destek ve hizmetler.

Zengin İnsan İlişkileri;

Takım çalışması beraber yürüttüğünüz ekibiniz ile olan ilişkileriniz ve müşterilerinizle her türlü  insan ilişkileriniz, sizde keyifli tecrübeli bir tatmin yaratacaktır.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik ve Franchsing

Adıyörem Çiğköfte Bayilik ve Franchsing

Adıyörem Çiğköfte Üretim Hattı

Adıyörem Çiğköfte Üretim Hattı

Adıyörem Çiğköfte Üretim Hattı

 

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE
Kuruluş Yılı : 1993

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 42 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : 64 şube
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 9

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 25000  TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : 3500  TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 2500 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 5000 – TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 2 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : İşlek cadde üzerinde olması mümkünse okul vb kalabalık kurumlara yakın lokasyonlar tercih edilmesi.
Girişimcide Aranan Özellikler : En Önemli aranan özellik hijyenik ve titiz olunması.Bunun dışında herhangi bir kural yoktur.

Girişimciye Verilen Destekler : (Belirtilmemiş)
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 2 -3 Hafta
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Ülke geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ramazan YENİ
Telefon 1: 0532 402 18 87
Telefon 2: 0506 917 64 00  – 0506 917 64 02
Adres : Karadeniz Mh. Lise Cad. No:14 19 Mayıs Lisesi Karşısı Atakum/ SAMSUN
E-mail : info@adiyorem.com.tr

Merak Ettikleriniz için Yorum Yapabilirsiniz.

 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

3 Yorum

 • Merhabalar öncelikle kolay gelsin hayırlı işler
  Ben adı yörem ćiğ köfte dükkanı açmak istiyorum
  Ve samsundayım ne yapmam gerekiyor maliyeti ne oluyor teşekkürler

 • mermab kolay gelsin benim kendi evimin altı dükkan buraya bayilik düşünüyorum etrafında 100 metre yakında 2 okul var başka herhangi bi dükkan yok buraya örenci kantini gibi cafe tarzı hepsi bi arada değişik bir dükkan acmayı öğrenci ve sabah işe gidenler için poaca tost dondurma cig köfte akşam oturma yeri gibi….

  sizler keşif yapıyomusunuz maliyet ve desteklerinizi paylaşır mısınız

  yer: samsun tekkeköy

 • mermab kolay gelsin benim kendi evimin altı dükkan buraya bayilik düşünüyorum etrafında 100 metre yakında 2 okul var başka herhangi bi dükkan yok buraya örenci kantini gibi cafe tarzı hepsi bi arada değişik bir dükkan acmayı öğrenci ve sabah işe gidenler için poaca tost dondurma cig köfte akşam oturma yeri gibi….

  sizler keşif yapıyomusunuz maliyet ve desteklerinizi paylaşır mısınız

  yer: samsun tekkeköy